Bankovní půjčky

Půjčte si až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services, která nabízí pod značkou Express cash půjčky již od roku 2012. Nabízí rychlejší nebankovní půjčky s žádostí online a jednoduchým posouzením žádosti. Splácejte až 48 měsíců a peníze použijte bez účelu. Vše probíhá online, bez nutnosti chodit do banky.

Bankovní půjčky – jak si půjčit bezpečně i bez banky

Bezpečné půjčky i bez banky

Ocitli jste se bez příjmů nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Chcete refinancovat nevýhodné půjčky? Využijte nabídky bezpečné půjčky od ECFS, a. s. 
K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí minimum dokladů a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými až na 48 měsíců. 

Stejně jako v bance – doložíte příjem, nepotřebujete ručitele nebo zástavu

Rádi bychom vám věřili a nevyžadovali po vás doklad o příjmu, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům.

Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce.

Využijte nebankovní Smart půjčku

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku financí. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Může se také stát, že vám nabídneme nižší částku, než o kterou jste žádali.

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. 

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez dokládání příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými pravidly:

 • pravidelný příjem – v době rekordní nezaměstnanosti je opravdu pro každého, doložíte výpisem z účtu za poslední 3 měsíce
 • pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • věk 25 let a více – pro všechny dospělé občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list…
 • funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet

Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli

Bankovní půjčky kdekoliv a rychle i bez banky
Bankovní půjčky kdekoliv a rychle i bez banky

Nejlevnější bankovní půjčka

Banky se předhánějí v nabídkách nejnižších úrokových sazeb spotřebitelských půjček. Nevýhodou bohužel bývá, že na ně nedosáhne úplně každý. Stačí menší „škraloup“ a půjčku nedostanete.  

I pro nebankovní půjčku je třeba doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás – posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

Bankovní půjčky porovnání cen

Srovnejte si bankovní půjčky online na odborných portálech typu Finance.cz, nebo Mesec.cz. Případně využijte srovnávače půjček. 

Půjčky od banky slíbit nemůžeme, jsme nebankovní společnost. Můžeme vás ale slíbit:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny

Bankovní půjčka bez doložení příjmu

Existují bankovní půjčky i bez doložení příjmu? Stávající zákon to nepovoluje. Dokládat příjem nemusíte pouze v případě tzv. předschválených půjček, které jsou určené pro zákazníky, kteří mají u banky účet. 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 30 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Bankovní půjčky online

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. 

Nebankovní společnost ECFS, a. s., poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %. 

Bankovní půjčka s nízkým úrokem

I v roce 2020 se banky předhánějí s nabídkou půjček s úrokovými sazbami u spotřebitelských úvěrů i pod 5 %. Nabídky však mají často háček, jsou často určeny pro klienty bank, které u nich mají běžný účet s pravidelnými příjmy, případně i jiné produkty. Pro získání co nejnižší úrokové sazby pak musíte splňovat přísné požadavky na bonitu, prokázat schopnost splácet a mít vysoké příjmy.

A co když vás v bance odmítnou? Zkuste nebankovní půjčky s pevně danou sazbou a bez zbytečných poplatků.   

Nejlepší bankovní půjčka

Žebříčky bankovních půjček najdete na specializovaných srovnávacích, nebo finančních serverech jako jsou Ušetřeno.cz, Měšec.cz, nebo Finance.cz 

Pro každého však může být tou nejlepší půjčkou nabídka jiné banky. Zvláště pokud máte u některé banky běžný účet a „chodí“ vám na něj výplata, můžete dostat neveřejnou nabídku úvěru. To se týká velmi často hypoték, kdy na webových stránkách jsou často inzerovány úrokové sazby vyšší, než které můžete dostat od pracovníků banky.

Pokud potřebujete půjčku, věnujte více času výběru poskytovatele a neberte první nabídku. 

Bankovní půjčka se zástavou nemovitosti

Úvěr se zástavou nemovitosti je obvykle hypoteční úvěr, který využívají klienti bank pro nákup, výstavbu domu nebo bytu. Zástava je pak většinou právě kupovaná nemovitost. Hypoteční úvěry patří mezi největší životní investice většiny lidí, proto je třeba jeho pořízení velmi pečlivě zvážit a nechat si připravit nabídky více bank. 

Klasické spotřebitelské úvěry jsou bez zástavy nemovitostí, menším úvěrům, kde po vás požadují nemovitou zástavu, se raději vyhněte.

Nejvýhodnější bankovní půjčka – co by měla splňovat?

 1. Nízká úroková sazba včetně RPSN, fixní úrok, bez poplatků za sjednání.
 2. Bez zástavy nemovitosti, ručení a zajištění.
 3. Bez prokazování účelu a dalších závazků vůči bance.
 4. Možnost refinancování a konsolidace půjček.
 5. Mít respekt k individuálním potřebám klienta ve finanční tísni.

Při hledání nejvýhodnější bankovní půjčky nezapomeňte ještě na své vlastní požadavky a možnosti, z kterých nechcete nebo nemůžete slevit. Pokud jste od bank nedostali půjčku, která vám vyhovuje, nebo výše uvedené body nejsou banky ochotny splnit, zkuste naši kalkulačku.

bankovní půjčky bez registru a solusu nezískáte

Spočtěte si své možnosti: na bankovní půjčky nelze vždy bez problémů dosáhnout

Nebankovní, nebo bankovní půjčky? Kalkulačka napoví

Správně nastavenou úvěrovou kalkulačku na bankovní i nebankovní půjčky poznáte podle údajů, jako jsou úroky, RPSN, doba splatnosti, výše měsíční splátky a celková suma. Pokud daný typ půjčky má nějaké poplatky, měly by se objevit rovnou v kalkulačce. Zřízení Smart půjčky je samozřejmě zcela zdarma, nemusíte se bát skrytých poplatků a usilovně prohledávat celý web. Ke všem údajům navíc budete mít přístup kdykoliv a odkudkoliv díky zabezpečené online klientské zóně.

Jak si vybrat pro sebe tu nejvhodnější půjčku?

Přemýšlíte-li o bankovní půjčce, vyzkoušejte kalkulačky od více produktů. Vyhledejte si ověřené bankovní i nebankovní společnosti a zjistěte si, co je na trhu dostupné a co bude lépe vyhovovat vašim potřebám a možnostem. Sbírejte reference na vámi vybrané instituce a jejich půjčky. Nejednejte naslepo. U nebankovních půjček se můžete v kalkulačce setkat s vyšší úrokovou sazbou a RPSN, než tomu bývá u bank. Ty ale zase na oplátku vyžadují určité podmínky, které jsou poměrně nekompromisní. Zejména se to týká vaší finanční minulosti.

Lze získat půjčku i po insolvenci?

Pokud jste se dostali do platební neschopnosti, ale poctivě se snažíte dostát svým závazkům, či je již máte splaceny, je možné si u nás požádat o nebankovní půjčku. Získat klasickou bankovní půjčku po insolvenci je velmi obtížné a pokud jste již v minulosti měli problém cokoliv splácet, je velmi pravděpodobné, že vám banky půjčku neschválí. U nebankovních společností je získání finančních prostředků přece jen snazší.

Plánujete nákup auta? 

Pořízení nového automobilu není v dnešní době žádná levná záležitost. Bankovní půjčka na auto může být řešením vaší situace. V naší nebankovní společnosti vám můžeme nabídnout až 300 000 Kč do 15 min na účtu bez ručitele. 

Neslibujeme komukoliv cokoliv, vždy je třeba prověřit individuální platební schopnosti každého klienta, bez toho se neobejdeme ani my. Ať už vám naše Smart půjčka bude schválena či nikoliv, v každém případě se však můžete spolehnout na férové jednání či zajištění půjčky bez skrytých poplatků.

Chcete rozjet své podnikání na plno? 

Víme, že začátky v podnikání mohou být složité a než se vydělají první peníze, chvíli to potrvá. Proto je pro vás ideální bankovní půjčka na podnikání, ale lze si vybrat i mezi nebankovními produkty. U nás se nemusíte bát pokut a sankcí za pozdější splácení. V případě, že nám svou dočasnou platební neschopnost budete včas a rozumně komunikovat, nebudeme po vás vyžadovat sankce z prodlení. 
 

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců