Hledáme nové kolegy a kolegyně do obchodu i administrativy

Obchodní i administrativní pozice jsou obsazovány na centrále v Olomouci nebo na některé z 11 poboček v České republice.

Mezi nejčastěji obsazované pozice patří pozice Obchodní zástupce a Obchodního manažer.

Náplní činnosti obchodního zástupce je vyhledávání nových zákazníků, poskytování půjček novým i stávajícím zákazníků, měsíční výběr splátek od zákazníků a vytváření pozitivních vztahů se zákazníky. Uvítáme zájemce, kteří se rádi setkávají s lidmi, jsou ochotni věnovat této činnosti alespoň 10 hodin týdně, mají mobilní telefon nebo si ho mohou pořídit, splňují podmínky odborné způsobilosti a důvěryhodnosti v souladu se zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Činnost obchodního zástupce lze vykonávat i při zaměstnání, mateřské dovolené, rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek k penzi.

Náplní práce obchodního manažera je koordinování týmu obchodních zástupců a schvalování obchodních případů. Uvítáme zájemce, kteří dosáhli minimálně SŠ vzdělání s maturitou, splňují podmínky odborné způsobilosti a důvěryhodnosti v souladu se zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, jsou schopni vést a vytvořit tým obchodních zástupců, mají zkušenost s jednáním s lidmi, jsou loajální, důslední, rozhodní a trestně bezúhonní.

srdce

Aktuální nabídku volných pracovních pozic najdete na portálech prace.cz a jobs.cz.

Nahoru