Krátkodobé půjčky až 300 tisíc korun na účet

Půjčte si až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services, která nabízí pod značkou Express cash půjčky již od roku 2012. Zkušenosti s více než 50 tisíci klienty nyní nabízíme díky online půjčce všem českým žadatelům o krátkodobé úvěry a půjčky. Žádejte online a do 15 minut můžete mít 50 až 300 tisíc korun na účtu. Krátkodobé půjčky splatíte do 12 až 48 měsíců a jste bez dluhu. Vyřešte své finanční potřeby ihned!

Krátkodobé půjčky až 300 tisíc korun na účet se splatností 12 až 48 měsíců

Potřebujete rychlou krátkodobou půjčku?

Ocitli jste se bez finančních prostředků nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje, vytvořit si rezervu? Chcete refinancovat nevýhodné půjčky? Využijte nabídky bezpečné krátkodobé půjčky od ECFS, a. s. Ta nabízí 50 až 300 tisíc Kč se splatností 1 až 4 roky.

K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí minimum dokladů, nemusíte absolvovat žádnou osobní schůzku. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo dávání nemovitosti do zástavy.  

Příjmy dokládáte, ale nepotřebujete ručitele, ani zástavu

Rádi bychom vám věřili a nevyžadovali po vás doklad o příjmu, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování je spojena nutnost prověřit vaši bonitu a schopnost splácet půjčku. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti. ECFS je na trhu již od roku 2012, od kdy nabízí hotovostní půjčky.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům.

Více informací o Smart půjčce

Krátkodobá Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku financí. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Může se také stát, že vám nabídneme nižší částku, než o kterou jste žádali. Nevadí, i tu můžete online schválit a získat aspoň část potřebných peněz.

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. 

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez dokládání příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce.

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými pravidly pro žadatele, kteří dodají pouze několik dokladů:

 • výpisy z účtu, kam vám chodí výplata, nebo proplacené faktury
 • pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, …
 • telefonní číslo a e-mailovou adresu, protože opravdu vše probíhá on-line
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet si již zjistíme sami z registrů, kam nám povolíte pro potřeby žádosti nahlédnout

 Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů, bez registrů apod.:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • krátkodobá půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli

Krátkodobá půjčka - rodinný nákup
Krátkodobá půjčka – rodinný nákup

Krátkodobé půjčky

Chytré peníze na cokoliv s krátkou dobou splácení – od 12 do 48 měsíců. K posouzení bonity nás zavazují přijatá pravidla, která dodržujeme již od roku 2017. Krátkodobé půjčky 50 až 300 tisíc korun nabízíme online a bez poplatků předem. 

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás – posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

Krátkodobé půjčky ihned na účet

Od roku 2020 nabízíme online krátkodobé půjčky pod názvem Smart půjčka. A když smart, tak opravdu chytrá, stejně jako vy, tedy co nejrychlejší, posílaná ihned na účet. 

Ihned na účet a další výhody:

 • opravdu rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale finance, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny

Krátkodobé nebankovní půjčky

Jak získat nebankovní krátkodobou půjčku? 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Krátkodobá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 30 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Krátkodobé půjčky před výplatou

Chybí vám peníze před výplatou? Potřebujete do pár dnů zaplatit nečekané výdaje? Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. Zažádejte ráno a ještě ten den máte peníze poslané, kam potřebujete a problém je uhašený.

Nebankovní společnost ECFS, a. s., poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, krátkodobé půjčky před výplatou s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN od 21,64 %.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

K novým extra rychlým krátkodobým půjčkám se s nástupem roku 2020 přidala i online bezhotovostní Smart půjčka. Z pohodlí domova můžete získat od 50 tisíc do 300 tisíc korun s výhodným úrokem a RPSN do 21,64 %. Nemusíte nikam chodit, žádné osobní schůzky. To se hodí, když nemáte čas nazbyt. A v době celosvětové pandemie dvojnásob! Nemusíte nic riskovat. Zažádejte ráno a ještě dnes máte peníze na účtu. Nebankovní společnost ECFS, a. s., garantuje u 9 hlavních bank v ČR zaslání peněz do 15 minut od schválení půjčky.

rychlé krátkodobé půjčky ihned na účet potěší zvláště na dovolené u moře

Bez zbytečného papírování – krátkodobá půjčka na účet ihned

Výši půjčky i dobu splatnosti si volíte sami. Splátky si rozložíte na 12 až 48 měsíců podle sebe, aby příliš nezatěžovaly váš soukromý nebo rodinný rozpočet. Vyplníte údaje a žádost odešlete. I poté vše proběhne online. Potřebujete jen funkční mobil a e-mailovou schránku. Nahrajete požadované doklady do zabezpečené klientské zóny, která je po celou dobu splácení úvěru zdarma. V ní budete mít přehled o svých produktech, splátkách i termínech. Kdykoliv a odkudkoliv.

Je Smart půjčka typ krátkodobé půjčky bez příjmu?

Smart půjčku si určitě můžete pořídit jako krátkodobou půjčku na dobu 12 měsíců. Úplně bez příjmu to ale nepůjde. K dodržování pravidel zodpovědného půjčování patří také povinnost poskytovatele jakéhokoliv spotřebitelského úvěru ověřit bonitu klienta. Tato úvěruschopnost se poměřuje dle dosavadních finančních závazků a jejich plnění a dále dle příjmů nejméně za poslední tři měsíce.

A co krátkodobá půjčka bez registru?

Krátkodobou půjčku bez registru vám slíbit nemůžeme, protože nám to, jak už jsme zmínili výše, neumožňuje zákon. To ale neznamená, že s menším záznamem v registru ztrácíte veškeré šance peníze získat. Vždy přihlížíme k individuálním možnostem klienta, případně nabízíme jiný dostupný finanční produkt.

4× BEZ – to je Smart půjčka od 50 000 do 300 000 Kč

 • BEZ zástavy či ručení
 • BEZ poplatků předem
 • BEZ hotovosti – ryze online
 • BEZ uvádění účelu půjčky

 

Snadno a rychle – krátkodobá smart půjčka

Krátkodobá půjčka online od nás to je půjčení v krátké době a na vrácení máte spoustu času. Většina poskytovatelů krátkodobých půjček požaduje splacení peněz do 30 dnů. U nás tolik nespěcháme. V naší kalkulačce si sami zvolíte, kdy nám chcete peníze vrátit. Na výběr je doba od 12 do 48 měsíců. Navíc u nás vyřídíte svou krátkodobou nebankovní půjčku velice snadno a rychle. Zadejte svůj požadavek hned ráno a ještě v ten den máte peníze na účtu. Úplně bez jakýchkoliv dokladů to taky nejde, za to vám zajistíme bezpečné půjčování peněz a solidní jednání.

Co když nebudu moci splácet včas? 

Doporučujeme si předem dobře zvážit, jakou částku měsíčně jste reálně schopni splácet a podle toho si nastavte dobu splácení. Může se ale stát, že se z nějakého důvodu dostanete do nečekané situace a bude pro vás obtížné včas splatit svůj závazek. Krátkodobá půjčka na splátky u nás je v tomhle směru také výhodná, jelikož vám splácení můžeme individuálně upravit, pakliže budete svou aktuální situaci s námi komunikovat dostatečně dopředu. 

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců