Mobil půjčka bez papírování

Společnost EC Financial Services (ECFS), a. s., s ohledem na dlouhodobější zvýšenou poptávku po rychlých půjčkách nabízí nyní bezúčelovou online půjčku, díky níž se požadovaná částka dostaví na účet příjemce do 15 min. Žádosti klientů vyřizuje 7 dní v týdnu 24 hodin denně a minimalizuje administrativu. Vše se děje online, tudíž si půjčku vyřídíte klidně i přes mobil.

Postačí vám k tomu online přihlášení, věk nad 30 let, občanský průkaz a druhý doklad totožnosti k ověření, že jde skutečně o vaši osobu. Rovněž si připravte doklady o vašem příjmu. Vše vyřídíte odkudkoli zdarma online přes počítač, tablet nebo právě přes mobil. Máte-li dotaz, zanechte dole svůj kontakt.

Komfort od ECFS: bez ručitele, bez zástavy a bez udání důvodu

Výše půjčky činí 50 až 300 tisíc korun českých na 12 až 48 měsíců od data pořízení. Při řádném splácení i s možností úvěr refinancovat. ECFS nabízí výhodný úrok (od nebankovního poskytovatele úvěrů) a prosazuje individuální přístup při vyřizování žádosti. Zaručuje klientům přehledné podmínky, férové jednání bez zbytečné byrokracie a po schválení i zabezpečený přístup do Klientského portálu. To vše pod již zavedenou značkou Smart půjčka, která se stala online bezúčelovou nadstavbou hotovotstní půjčky Express Cash. Na rozdíl od ní je ale online dostupná a bezhotovostní.

Online Smart půjčka očima klientů

Klienti, kteří využili Smart půjčku, nadšeně vítají tuto jednoduchou bezhotovostní online půjčku. Ta už není závislá na osobní schůzce s věřitelem a může si ji jednotlivec zřídit zcela samostatně. O tom svědčí i čtyři uvedené recenze. Celosvětově jsou online půjčky přes mobil naprosto běžně využívanou službou.

 

Aleš A. stručně konstatoval: „Rychlé a bezproblémové jednání, peníze do 10 min na účtu, celkem i s ověřením bonity 40 min.“

Podnikatel Pavel S. uvádí: „Půjčil jsem si  Smart půjčku 150 tisíc Kč na 18 měsíců se splátkou 9599 Kč na nákup již použitého stroje k automatizaci výroby. Neměl jsem moc na výběr, protože bez něj bych byl závislý na lidech a těch je teď nedostatek. Už po měsíci jsem se ujistil, že není čeho litovat. Naopak dle počtu hotových zakázek vím, že jsem udělal dobře.“

Mobil půjčka kdekoliv

Půjčku přes mobil dnes získáte kdekoliv – stačí mobil s přístupem k internetu

Alena K. zase oceňuje rychlost půjčky kvůli nastěhování: „Dokončujeme stavbu domu a potřebujeme se co nejdřív nastěhovat. Nájem je ale tak vysoký, že se nám vyplatí vzít si raději půjčku, dokončit interiér a hlavně už bydlet. Ušetříme tím i na cestovném, které nás teď zbytečně zatěžuje, a to nepočítám ten čas, co doma chlap chybí. Smart půjčku jsme vyřídili přes mobil, protože počítač teprve koupíme, až na něj našetříme.

Smart půjčka mi vytrhla trn z paty. Čas jsou peníze, takže administrace přes mobil mi vyhovuje. Nebyly žádné prodlevy a vidím přesně, kolik mám ještě splátek,“ říká Ondřej M. z Opavy, který oceňuje také možnost přístupu do zabezpečené klientské zóny.

„Mobilní“ půjčka nahradila SMS půjčky

Online půjčka přes mobil nebo PC nahradila dříve využívanou SMS půjčku ve statisících domácností celého světa. Je pohodlnější, bezpečnější a také rychlejší. Navštívíte jen webové stránky a objednáváte ve dne v noci 365 dní v roce. Peníze si necháte převést na svůj běžný účet v bance – trvá to obvykle několik minut. Nemusíte psát SMS zprávy, nikam telefonovat ani nikam chodit, vyplníte vše online. Web smartpujcka.cz je optimalizovaný i pro mobily.

Mobil půjčka ihned – až 300 000 Kč s RPSN pod 22 %

Online Smart půjčka přes mobil je nová bezhotovostní půjčka od 50 tisíc do 300 tisíc korun, kterou vyřídíte z bezpečí domova a bez uvádění účelu. Má jasně stanovená pravidla:

  • věk od 25 let a dva identifikační doklady – občanský průkaz a např. cestovní pas, rodný list nebo řidičský průkaz,
  • funkční mobil a e-mail – připojení k internetu,
  • potvrzení o výši příjmů nebo pracovní smlouva + výplatní pásky za poslední 3 měsíce,
  • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet.

 
Jak získat mobil Smart půjčku ihned?

Stačí mít internet v mobilu a vyplnit online formulář. Pak nahrajete požadované doklady a v pracovní dny počkáte během několika minut na schválení žádosti o půjčku. Nebankovní půjčka přes mobil se sjednává na dobu určitou, a to od 12 do 48 měsíců. Je určena všem žadatelům starším 25 let s dostatečnou bonitou a pravidelným příjmem.

Mobil půjčka do výplaty

Potřebujete do pár dnů zaplatit nečekané výdaje? Do výplaty je ještě daleko? Získejte půjčku přes mobil na váš bankovní účet ještě dnes. Když požádáte ráno, můžete mít peníze u sebe ještě tentýž den. Nebankovní společnost ECFS, a. s., garantuje zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti půjčky u 9 bank v ČR, které od začátku roku 2020 umožňují okamžité platby. Rychlé mobil půjčky do výplaty s doložením nezbytných dokladů poskytuje nyní ECFS bezhotovostně od roku 2020. Na českém trhu nebankovních hotovostních půjček se ale pohybuje už 8 let.

Výhody Smart půjčky – mobil postačí

Hlavní výhodou Smart půjčky přes mobil je její spolehlivost a rychlost. K vyřízení stačí jen smart (chytré) mobilní zařízení připojené k internetu, věk 25+ a dva doklady totožnosti. Bez závazků, bez poplatků, bez zbytečného čekání a bez osobních schůzek, což se hodí nejen v době (korona)virové.

Čím Smart půjčka předčí ostatní půjčky přes mobil?

  • Zázemí stabilní společnosti – v ČR poskytujeme nebankovní půjčky už od roku 2012.
  • Výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli úvěrů.
  • Velmi rychlá půjčka – peníze na účtu do 15 min u 9 vybraných bank.
  • Možnost půjčku refinancovat (při řádném splácení).

ať jste kdekoliv, mobil půjčka ihned na účet je rychlejší, než byste čekali

Jsme zavedená nebankovní společnost, která rychle roste. Už o roku 2012 nabízíme půjčky v hotovosti Express Cash a s nástupem roku 2020 také mobil půjčky s názvem Smart půjčka, která je opravdu chytrá (smart), stejně jako vy.

Chytrá jako mobilní půjčka – bez prokazování účelu

Když půjčku, tak jedině online, zdarma a bez poplatků za sjednání, které hravě svedete přes mobil. Ne, není to „mobilní půjčka“, jak se jí nepřesně někdy říká. Musela by být totiž „přenosná“, jako jsou přenosné (mobilní) telefony. Smart půjčku lze zřídit online skrze PC nebo mobil s připojením na internet. Navíc si můžete všechny údaje a informace ohledně půjčky kontrolovat také online. Odkudkoliv, kdykoliv. Nabízíme totiž:

~ Zdarma vedený Klientský portál – zabezpečený osobní účet, v němž vidíte přehledně své produkty a termíny splátek.

~ Opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 000 Kč, tedy peníze, které i na několik let pokryjí vaše potřeby a nečekané výdaje.

~ Bezpečnost – vše si ověřujeme včetně vašeho bankovního účtu, kam zašleme autorizační 1 Kč.

~ Férové jednání od začátku do konce – vždy se snažíme domluvit.

Lze prodloužit dobu splácení u mobil půjčky?

Také se řídíte heslem, že není „čas ztrácet čas“ a že „čas jsou peníze“? V tom případě je pro vás jako stvořená naše půjčka, kterou si pohodlně, snadno a rychle sjednáte i přes mobil. Stačí být online. Jak již bylo zmíněno, půjčka přes mobil se sjednává na dobu určitou, ale v případě, že se z nějakého důvodu dostanete do potíží se splácením, komunikujte s námi včas a my vám vyřídíme u mobil půjčky prodloužení vašeho splácení bez pokut a sankcí.

Přečtěte si recenze

O tom, že oblíbenost půjček sjednaných přes mobil stoupá, dokazuje i spokojenost našich klientů. Jejich hodnocení si můžete přečíst v tomto článku výše pod nadpisem „Online Smart půjčka očima klientů“. V případě, že si chcete porovnat nabídky ostatních online půjček, zadejte do internetového vyhledávače „mobil půjčka recenze“ a porovnejte si spokojenost či nespokojenost klientů s produkty i u jiných poskytovatelů.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců