Nebankovní půjčky online a ihned

Zamítli vám půjčku v bance? Dokonce i když tam máte svůj běžný účet? Pak si určitě projděte nebankovní půjčky. Existují hned dvě možnosti: nebankovní půjčka ihned na ruku nebo na účet online.

Nebankovní společnost EC Financial Services, a. s., poskytuje obojí. Během 8 let si nebankovní půjčku ihned na ruku nechalo vyplatit již 51 000 klientů. Jedná se o hotovostní úvěr Express Cash s čerpáním od 50 tisíc do 700 tisíc Kč.

Druhý typ nebankovní půjčky pod značkou Smart půjčka spustila společnost EC Financial Services od letošního roku. Na rozdíl od hotovostní je její sjednání nezávislé na obchodních zástupcích a její RPSN patří k nejnižším na českém trhu. „Celý produkt – od sjednání, skóringu až po převod prostředků a následné splácení – se řídí přes online platformu,“ sdělil 12. února 2020 online deník iDnes.cz.¹ Je k dispozici okamžitě a na cokoliv.

Kompletní přehled o produktu i úrokových sazbách

S online platformou na www.smartpujcka.cz získává klient na podstránce webu Klientský portál kompletní přehled, ať je zrovna kdekoliv. Zákazník Smart půjčky má tak vše neustále pod kontrolou a doslova na očích – osobní údaje, výši úroků, RPSN, smlouvu, splátky a v případě řádného splácení i možnost nebankovní půjčku refinancovat.

 

Ihned až 300 000 Kč bezhotovostně na účet

S novým spotřebitelským zákonem se podmínky pro schválení půjček sjednotily pro banky i pro nebankovní sektor. Platí přísnější pravidla i pro nebankovní půjčky – nutnost posoudit úvěruschopnost klienta a jeho schopnost úvěr splácet. Proto i Smart půjčka o rozsahu 50 000 až 300 000 Kč ověřuje tuto bonitu. K získání online bezhotovostní nebankovní půjčky ihned na účet se samozřejmě dokládá i pravidelný příjem za poslední tři měsíce.

Nebankovní půjčka a peněženka bude plná
Nebankovní půjčka a peněženka bude plná

Jak se měnily nebankovní půjčky v čase?

Za dobu své existence prošly nebankovní půjčky zásadní proměnou a dosáhly rovnocenné pozice s bankami. Podle nové legislativy jsou totiž stejně jako banky pod dozorem České národní banky a mohou lidem půjčovat, pouze pokud jim ČNB udělí licenci k poskytování úvěrů. Proto i nebankovní půjčky musí splňovat náležitá zákonná kritéria.

Od roku 2017 platí pro provozování nebankovních půjček stejné zákony a právní předpisy jako pro bankovní půjčky. Pro spotřebitele je to velmi dobrá zpráva: trh se jednoduše od pochybných institucí pročistil.

Flexibilita nebankovních půjček online je samozřejmostí

Druhou charakteristikou nebankovních půjček je jejich flexibilita. Tu považujeme již roky za samozřejmost. Výši půjčky si volíte sami, poskytovatel určuje pouze celkové rozmezí. Důležité je sledovat také počet měsíců, během nichž se zvolená částka bude splácet. Není pravidlem, že nebankovní půjčka je nejvýhodnější jen na nejkratší možnou dobu splácení.

Rychlost – půjčka ihned na ruku nebo do 15 min na účet

Dnes jsou pro fyzické osoby i podnikatele přístupné online, a to bez zástavy a prokazování účelu půjčky.

Nebankovní Smart půjčka odchází od poskytovatele přímo na účet ihned po podepsání smlouvy a v dnešní době plateb přes kartu i v malých obchodech či převodů skrz internetové bankovnictví není vůbec třeba peníze vybírat z bankomatu. I dále s nimi můžete operovat jen online, proto se Smart půjčka těší velké oblibě.

Její snadné vyřízení potvrzuje i paní Hana: „Nemusíte plánovat žádné návštěvy poboček nebo nějaké osobní schůzky. V momentě, kdy peníze nutně potřebujete, vyplníte online žádost, počkáte na schválení a ihned peníze dostáváte na svůj účet.

Nebankovní půjčku nikdy jinak než bez zástavy

U nebankovních půjček bez zástavy se neručí žádným vlastním majetkem. To úzce souvisí s tím, že si peníze může půjčit i člověk, který v bance neuspěl třeba jen proto, že nedisponuje žádným majetkem (např. nemovitostí). Stojí za to vyhledat vždy a bez výjimky půjčku bez zástavy (bez ručení) – jinak hrozí, že v případě neschopnosti splácet o majetek přijdete.

Kromě zástavy se doporučuje si předem prověřit i samotnou nebankovní společnost a dosavadní zkušenosti zákazníků s ní. Opatrnosti není nikdy dost, i když pochybných firem, které se snaží nabýt zisku prostřednictvím podvodu, výrazně ubylo. Ale hlavně vězte, že renomovaných společností s licencemi od ČNB je i v ČR už dostatek a třeba podléhat těm pochybným.

Nebankovní úvěry a půjčky

Online nebankovní úvěry pod názvem Smart půjčka nyní získáte z pohodlí domova, aniž byste museli někam chodit. Smart půjčka je opravdu chytrá stejně jako vy. A má taky spoustu chytrých výhod.

  • Je to skutečně rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun – u 9 hlavních bank do 15 min od schválení žádosti.
  • Žádných pár tisíc, ale finance, které konečně pokryjí vaše potřeby i na několik let.
  • Zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky už od roku 2012.
  • Férové jednání – snažíme se vámi vždy domluvit a vše ověřujeme včetně bankovního účtu, kam posíláme autorizační 1 Kč.
  • Výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli a možnost refinancování při řádném splácení.
  • Zdarma vedený klientský portál, v němž uvidíte přehled o termínech i produktech.

 

Online nové rychlé nebankovní půjčky

K novým rychlým nebankovním půjčkám se od začátku roku 2020 nyní přidala i online bezhotovostní Smart půjčka. Získejte na váš účet od 50 000 do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %. Smart půjčku poskytuje nebankovní společnost ECFS, a. s., která se na českém trhu objevila už roku 2012 s nebankovními hotovostními půjčkami. Pro vybraných 9 bank garantuje zaslání peněz do 15 minut od schválení žádost. Zažádejte ráno a ještě tentýž den máte peníze u sebe.

Nebankovní půjčky bez registru? Raději bezpečně bez rizika

Opravdu chcete nebankovní půjčky bez registru? Chápeme, že potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje nebo refinancovat nevýhodné půjčky. Půjčky bez nahlížení do registru ale nejsou ideální, protože neřeší vaši schopnost splácet. Nadto jsou takové bankovní i nebankovní půjčky bez registru proti současně platnému zákonu. Proto je obzvláště důležité najít zodpovědnou společnost, která na první místo staví vaši bezpečnost a schopnost splácet.

Na trhu se vyskytují i nebankovní půjčky bez registru pro problémové klienty poskytované úplně každému, často je ale doprovázejí vysoké úroky a nejasně definované podmínky. Lepší je využít služeb seriózního poskytovatele, který má v ČR stabilní zázemí a mnohaleté zkušenosti. Tím spíše, je-li půjčka dostupná online a v nonstop režimu.

Využijte raději bezpečnou Smart půjčku bez rizika problémů. K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí minimum dokladů. Žádné osobní schůzky, žádné zbytečné papírování. Bez zástavy či ručitele. Získejte 50 až 300 tisíc korun ještě dnes, aniž byste museli nasazovat roušku nebo vycházet z domu. Využijte pohodlí či tepla domova – zůstaňte online.

nebankovní půjčky online: srovnání vás překvapí, máme výhodné úroky

Zcela bez registru to nejde, ať už je to půjčka nebankovní, nebo bankovní

Chytré peníze na cokoliv neslibujeme bez nahlédnutí do registru. K posouzení bonity každého klienta nás zavazují přijatá zákonná pravidla, která respektujeme. Smart půjčka je nebankovní rychlá půjčka, kterou vyřídíte do 15 minut z pohodlí svého domova. Výši půjčky si vybíráte sami stejně jako dobu splatnosti – od 12 do 48 měsíců. Ano, je to tak jednoduché! Zbytek je na nás: posoudit vaši bonitu a po schválení poslat požadovanou částku okamžitým převodem na váš účet.

Co takhle nebankovní úvěr na auto?

Přišli jste o vaše vozidlo a potřebujete svou nenadálou situaci vyřešit ihned a bez čekání? V tom případě žádejte nebankovní úvěr na auto. Chytrá půjčka od ECFS, a. s., je rychlým a efektivním řešením vašeho problému. Po splnění jednoduchých podmínek nebankovního úvěru třeba právě na auto, vám peníze na účet zašleme do 15 minut od schválení půjčky. Vše lze zařídit z pohodlí vašeho domova bez nutnosti osobního setkání na pobočce. 

„Když mi servisák řekl, že mám do auta vrazit dalších 20 tisíc, abych nezůstal někde viset, začal jsem uvažovat o novém. Jezdím denně, většinou na delší cesty, takže mi přišla Smalt půjčka vhod. Vyřídili to rychle, hned druhý den jsem šel auto vyměnit za lepší,“ sděluje Milan Černý.

Pořizujete dům či jinou nemovitost?

Dokonce ani nebankovní úvěr na nemovitost není u nás žádná nereálná záležitost. V současné době je vyřízení půjčky u nebankovní instituce zcela bezpečné, a to zejména díky vysoké konkurenci, která nabízí své produkty kvalitně a férově. Jednoduše se trh pročistil od nevýhodných půjček a tím se minimalizovalo riziko, že na takovou půjčku natrefíte. Nebankovní společnosti se tedy již dnes staly rovnocennými partnery bankovních institucí.
 

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců