Nejlevnější půjčka

Rychlá nebankovní půjčka od EC Financial Services, a. s., pomáhá lidem při akutním nedostatku finančních prostředků. Typicky při nenadálých výdajích na auto, bydlení nebo před výplatou na cokoliv. Když žádáte o půjčku, hledáte jistě tu nejlevnější na trhu. Jak vybrat tu pravou?

Rychlá půjčka online – nejlevnější půjčka od EC Financial Services

Společnost EC Financial Services (ECFS) má u všech svých produktů vždy jasně definované podmínky. Nově od roku 2020 klientům umožňuje získat online i 300 000 Kč rovnou na účet bez udání důvodu. Když se připojíte na internet, uvidíte přesná fakta: kolik si půjčíte, jaké jsou úroky, jak vysokou částku budete splácet, kolik ještě splátek zbývá atd. Navíc s fixním úrokem, který se po celou dobu splácení půjčky nemění. Vše dle dohodnutého plánu.

Při výběru půjčky hlavně nespěchejte. Prověřte si nebankovní společnosti a zkušenosti lidí. Je to užitečné a mnohdy i důležitější, než najít za každou cenu jen tu nejlevnější půjčku. Až když zadáte konkrétní parametry na kalkulačce, posoudíte vlastní možnosti a odhalíte všechny (i skryté) poplatky, vyhodnocujte. Ztratili jste se v tom? Mrkněte na návod, jak vybrat tu nejvýhodnější a nejlepší půjčku právě pro vás.

Půjčky od EC Financial Services pomáhají lidem už 8 let

Společnost ECFS se na českém finančním trhu prosadila v roce 2012. Jako jedna z prvních se v roce 2017 stala také držitelem licence od ČNB. S obchodní značkou Express Cash vytvořila za 8 let svého působení síť více než 700 obchodních zástupců a pomohla 51 000 klientů, kteří využili čerpání úvěru od 50 000 do 700 000 Kč.

 

Druhým ještě dostupnějším a atraktivnějším pilířem společnosti je nyní bezhotovostní online Smart půjčka. Ta klientům nabízí výrazně levnější produkt s vyšším úvěrovým rámcem. Dostupná je odkudkoliv. Nezávislá snad na ničem kromě připojení k internetu. S klienty totiž komunikujeme online v nonstop režimu, 24 h denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Základní údaje a jen dva doklady

Náš nejlevnější online spotřebitelský úvěr s názvem Smart půjčka je bezúčelový, bez zástavy a ručitele. Peníze máte na účtu do 15 minut od schválení půjčky. Je-li vám víc jak 30 let a máte-li prokazatelný a pravidelný příjem, pak snadno a rychle dostanete 50 000 až 300 000 Kč. Vy si určujete sami, zda chcete splácet 12 nebo až 48 měsíců.

Smart půjčku vyřídíte opravdu rychle. Na účet vám pošleme 1 Kč s variabilním symbolem, který opíšete do našeho Klientského portálu. Tím se dostanete do zabezpečené zóny, kam nahrajete fotografie dvou identifikačních dokladů – občanského průkazu a např. cestovního pasu. Nebo použijete jakýkoliv další doklad totožnosti: řidičský průkaz, rodný list apod. Pak počkáte na schválení, podpis a peníze jsou vaše.

Nejlevnější půjčka ušetříte
Nejlevnější půjčka – ušetříte na poplatcích

Názory klientů Smart půjčky

~ „Prošel jsem asi deset nabídek. Chtěli drahou sms nebo nějaké poplatky. Jinde měli zas šíleně vysoký úrok. V bance to nešlo, tak jsem nakonec zvolil Smart půjčku na dva roky. Aspoň nemusím ručit a dokládat, na co peníze potřebuju,“ uvádí pan Josef.

~ „Jsem opatrná, takže jsem dlouho váhala. Jenže jsem musela. Budu splácet 2 000 Kč dva a půl roku, což se dá,“ svěřuje se paní Iva.

~ „Některé firmy mají RPSN i větší než 200 %, tady mají jen něco málo přes 20 %. Určitě doporučuju dívat se na všechno, než podepíšete,“ radí pan Prokop.

Nejlevnější půjčka na auto

Potřebujete půjčku na auto? Naše online Smart půjčka patří mezi nejlevnější nebankovní úvěry, které můžete získat bez udání účelu, bez zastavení nemovitosti a bez doložení ručitelů. Vyřídíte ji z pohodlí a bezpeční vašeho domova přes online formulář. Smart půjčka je totiž chytrá stejně jako vy, protože má spoustu výhod:

 • až 300 000 Kč a opravdu rychle – u 9 českých bank do 15 minut na vašem účtu od schválení žádosti,
 • místo pár tisíc konečně finance na pořízení auta,
 • výhodný úrok od nebankovní společnosti, která nabízí férové jednání,
 • bez skrytých poplatků,
 • zdarma klientský účet, v němž přehledně vidíte všechny údaje i termíny,
 • s možností půjčku refinancovat při řádném splácení.

 

Nejlevnější půjčka na trhu se odvíjí od výše RPSN

Roční procentní sazba nákladů představuje velmi důležité číslo, které svědčí o výhodnosti nebo nevýhodnosti půjčky. Udává procentuální podíl z dlužné částky, který spotřebitel zaplatí za rok v souvislosti s čerpáním úvěru. Bezhotovostní Smart půjčku si sjednáte s RPSN max. 21,64 %, které je ve srovnání např. s rychlými SMS půjčkami výrazně nízké. Pokud tedy chcete nejlevnější půjčku na trhu, zajímejte se vedle procent z úroků také o RPSN a další poplatky, které mohou být s poskytnutím úvěrů uvedené ve smlouvě.

Smart půjčka až do 300 000 Kč je 4× BEZ

 • bez prokazování účelu,
 • bez zajištění či ručení,
 • bez poplatku za půjčení,
 • bezhotovostní.

Nejlevnější půjčka na trhu: na auto či na bydlení

Nejlevnější půjčka na trhu – na auto nebo na cokoliv, po nebo před výplatou, hlavně ať je bezúčelová, mrkněte do online kalkulačky

Prošli jste si srovnávač pro nejlevnější bankovní půjčky?

Pak jste ve srovnávači nejspíše upředposňovali kritérium výše úroků před ostatními podmínkami bankovních půjček. Jak jsme již uvedli výše, je důležité přihlédnout také k výši RPSN, které ovlivňuje výslednou částku před úplným splacením zápůjčky.

I ty nejlevnější bankovní půjčky podléhají nezávisle na srovnávači přísnějším pravidlům při posuzování žádosti – pečlivě se vyhodnocují záznamy v registrech, bonita klienta, jeho příjmy a zástava. Banky stejně jako další finanční společnosti chtějí mít vždy jistotu, že když vám poprvé či opakovaně poskytnou nejlevnější půjčky na relativně dlouhou dobu, získají peníze zase v čase zpět.

I ty nejlevnější půjčky reguluje ČNB a zákon z r. 2016

Od prosince 2016 stanovil zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru přísnější pravidla pro nebankovní půjčky, která jsou platná bez výjimky i pro nejlevnější půjčky. České národní bance takto svěřil dozor nad celým trhem nebankovních poskytovatelů úvěru.

Hlavním cílem bylo zlepšit ochranu spotřebitele a klást větší důraz na prověření finanční situace dlužníka v jeho vlastním zájmu. Sem spadá zejména jeho úvěruschopnost (bonita), která musí být posuzována ještě před uzavřením smlouvy o půjčku. Dalším cílem pak bylo zabránit v činnosti pochybným poskytovatelům půjček, kterým dříve k půjčování peněz stačilo jen živnostenské oprávnění.

Nová legislativa záměrně zvyšuje nároky na finanční sílu a stabilitu poskytovatelů spotřebitelských úvěrů. Proto na současném i budoucím trhu mají šanci obstát jen etablované společnosti s dobře zvládnutou infrastrukturou odborníků a vnitřními systémy hodnocení kreditu či rizik. Ne náhodou se tak ECFS stala jedním z prvních 4 licencovaných subjektů od ČNB hned v roce 2017.

Pokud si hledáte pro nejlevnější půjčky srovnání, zcela jistě vám vyplyne, že Smart půjčka je výhodná i v tomto ohledu. My se všeobecně snažíme naplňovat všechna „nej“ u důležitých parametrů. 

Snažíme se poskytovat úvěry:

 • Nejlevněji, jak je to za daných okolností možné (RPSN pod 22 %, žádné skryté poplatky).
 • Nejrychleji, jak to dovolí základní schvalovací proces (nepřetržité vyřizování úvěrů, peníze klidně i za 15 minut od schválení na účtu).
 • Nejbezpečněji vzhledem k vaší aktuální situaci (prověříme, zda je pro vás únosné úvěr splácet, popřípadě navrhneme jinou alternativu).
 • Nejméně náročné pro vás (předložíte pouze 2 osobní doklady, výpis z účtu za poslední tři měsíce, potvrzení o příjmech nebo pracovní smlouvu, dále vám stačí už jen e-mail a mobilní telefon).
 • Nejvíce transparentní od samého počátku (na naší online kalkulačce si sami rovnou spočítáte parametry úvěru a až v případě, že vám vyhovují, sami se rozhodnete, zda nás oslovíte).

 

Na nejlevnější nebankovní půjčky jsme opravdoví specialisté. 
 

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců