Nejrychlejší půjčka do 15 minut na vašem účtu

Půjčte si až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services, která nabízí nejrychlejší nebankovní půjčky se splatností až 48 měsíců. Žádejte online, doložte své doklady a výpis z účtu. Do pár minut uvidíte výsledek žádosti. Po schválení posíláme 50 až 300 tisíc na váš účet. A do 15 minut můžete užívat půjčené peníze.

Nejrychlejší půjčka – okamžitě po schválení posíláme na účet až 300 tisíc korun

Hledáte nejrychlejší půjčku?

Ocitli jste se bez příjmů nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Chcete si půjčit opravdu rychle? Využijte nabídky bezpečné nebankovní půjčky od ECFS, a. s. K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí 2 doklady totožnosti, doklad o příjmech z vašeho účtu a ani nemusíte na žádnou dlouhou osobní schůzku. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými až na 48 měsíců. 

Bez ručitele a bez zástavy

S dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí pouze nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti. Nic dalšího, žádné zástavy nemovitostí, žádné ručitele, žádné další podklady, které by posouzení vaší žádosti prodloužily.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům.

Více informací o Smart půjčce

Nebankovní Smart půjčka je rychlým řešením nedostatku financí. Žádejte online, nahrajte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Může se také stát, že vám nabídneme nižší částku, než o kterou jste žádali. Pak máte možnost potvrdit nižší částku, nebo půjčku odmítnout. Vše rychle a online. 

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. 

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez dokládání příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová nebankovní online rychlá půjčka s jasnými pravidly:

 • pravidelný příjem doložitelný z vašeho bankovního účtu
 • pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • věk 25 let a více – pro všechny dospělé občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list…
 • funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet

Výhod pro vás je více než u pokoutných, neověřených poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012,
 • půjčka bez účelu použití,
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR,
 • možnost refinancování při řádném splácení,
 • jeden z nejvýhodnějších úroků mezi nebankovními poskytovateli.

Nejvýhodnější půjčka od ECFS

K posouzení bonity nás zavazují přijatá pravidla, která dodržujeme již od roku 2017. Nebankovní půjčky 50 až 300 tisíc korun nabízíme nyní i online, dosud jsme od roku 2020 poskytovali Express Cash, hotovostní půjčky. 

Nejrychlejší půjčka je online
Nejrychlejší půjčka je online

Proč je Smart půjčka nejvýhodnější půjčka od ECFS?

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás – posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

Nejlevnější půjčka od ECFS

Od roku 2020 nabízíme online půjčky pod názvem Smart půjčka. A když smart, tak opravdu chytrá, stejně jako vy. Můžeme vám slíbit opravdu nejvýhodnější podmínky:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun,
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let,
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit,
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč,
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny.

Nejlepší půjčka

Máte účet u jedné z devíti českých bank, které podporují okamžité platby? Tak po schválení budete mít peníze na účtu do 15 minut. To je na Smart půjčce nejlepší!  Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. Rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 25 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Nejrychlejší nebankovní půjčka

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. 

Nebankovní společnost ECFS, a. s., poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %.

Nejrychlejší půjčka online – co říkají klienti?

~ „Dívala jsem se do srovnávačů půjček a nejdříve porovnávala čistě úroky. Pak jsem ale zjistila, že kromě klasických úroků je třeba sledovat také výši RPSN. Tato sazba může zásadně ovlivnit finální částku ke splacení. Některé společnosti měly RPSN od 50 % nahoru. Smart půjčka vždy pod 22 %, ať máte v kalkulačce kteroukoliv zvolenou částku,“ říká Eva K.

~ „Nerad někam píšu, ale tentokrát jsem na zpětnou vazbu poprvé přistoupil. Kromě pevně daných čísel a jasných pravidel jsem při výběru půjčky řešil licenci od ČNB, skryté poplatky a nutnost zajištění,“ sděluje Karel S. „Smart půjčka sítem prošla – bez poplatků a zástavy – a ECFS je v ČR už 8 let. Nakonec jasná volba.“

~ Vladimír D.: „Těžko se dá v záplavě reklam na půjčky zorientovat, stejně jako na internetu. Nejrychlejší půjčka online je ale ta, která ukáže kalkulačku rovnou se všemi poplatky a podmínkami. Žádné propočítávání nebo složité dohledávání informací. To zdržuje. Na pár kliků ať je to doma. A když něco potřebuju, mám online přístup a vše hned před očima.“

Nejrychlejší půjčka online ihned na účet bez poplatků a bez udání účelu

Nejrychlejší nebankovní půjčka online – ihned na účet

Nejrychlejší půjčka ihned na účet je bezúčelová 

Společnost EC Financial Services, a. s., poskytuje v České republice půjčky na cokoliv již od roku 2012. Nyní i nejrychlejší půjčku ihned na účet, kterou vyřídíte zcela online a bezhotovostně. Pod značkou Smart půjčka si občan ČR starší 25 let může zažádat o úvěr od 50 000 do 300 000 Kč s výhodným úrokem na dobu 12–48 měsíců, aniž by prokazoval jeho účel. Nikde neuvádí, na co peníze potřebuje a jak s nimi naloží.

V online kalkulačce si tedy nastavíte požadovanou částku, kolik chcete půjčit, a dobu, po kterou budete půjčku splácet. Splácení půjčky lze natáhnout nejdéle na 4 roky. K takto zadaným parametrům se vám automaticky zobrazí výše měsíčních splátek i celková částka úvěru.

Až do 300 000 Kč – to je Smart půjčka 4× bez

 1. bez zástavy či ručitele,
 2. bez uvedení účelu půjčky,
 3. bez hotovosti rovnou na účet,
 4. bez poplatků.

Úvěr co nejrychleji, jak je to možné!

Samozřejmě, že v dnešní době všichni vše potřebují „fofrem“. Rychlost řešení je vždy jedním z hlavních požadavků na většinu klientských služeb. Samotná služba pro klienty by určitě u schopné společnosti měla být rychlá, u nás je rychlé jak vyřízení úvěru, tak v případě schválení i odeslání peněz. S účtem u většiny velkých bank budete mít peníze na účtu za méně než 15 minut, což je rychlost téměř bezkonkurenční.

Nejrychlejší půjčka bez registru může být sice také poměrně rychlá, ale také se můžete rychle dostat do problémů. Nahlížení do registru je zákonná povinnost zavedená právě pro vaši ochranu. Věřte nám, že i přesto, že si základně prověříme vaši bonitu, o nic pomalejší nejsme. Naopak se naše půjčky řadí mezi nejrychlejší a nejbezpečnější k tomu. Obě tato „nej“ by totiž vždy měla jít ruku v ruce. I když potřebujete peníze co nejrychleji, vždy se je též snažte získat co nejbezpečněji. Nejrychlejší nebankovní půjčky pro vás mají být vždy jen výhodou, nikdy rizikem.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců