Nejvýhodnější půjčka

Na otázku, která z nebankovních půjček je nejvýhodnější, není jednoznačná odpověď. Chtěli bychom slyšet „jedině tato“, jenže ono záleží na mnoha parametrech a hlavně na tom, který z nich považuje sám žadatel za nejdůležitější.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka 2020

Slovo „nejvýhodnější“ lze považovat za velmi relativní pojem vzhledem k tomu: jak pro koho. Proto se nejvýhodnější nerovná automaticky nejlevnější. Nutné je vědět, kdo má jaké potřeby a možnosti, kolik skutečně potřebuje a kolik je schopen měsíčně splácet, jestli přihlíží jen k úrokovým sazbám nebo klient zvažuje rovnou všechny poplatky a další podmínky ve smlouvě.

Jednoduchý návod, jak porovnávat půjčky

Když se poohlédnete na diskuze kolem nejvýhodnější půjčky na internetu, najdete obecné rady typu: Nejvýhodnější půjčku na bydlení vemte jako úvěr ze stavebka. / Zkuste o půjčku požádat svoji banku. / Nepůjčujte si, našetřete si. Nebo pak jsou to zkušenosti s konkrétní institucí, kde vždy najdete pozitivní i negativní reakce. Než se ale ztratíte v záplavě takových diskuzí, stanovte si svá vlastní kritéria, vyberte nejlepší půjčku pro vás a teprve pak čtěte recenze a zkoumejte dopodrobna. V posledku ale na ohlasy určitě nezapomeňte.

Princip srovnávání půjček se podobá výběru jakéhokoliv produktu či služby, např. televize. Jednoduše porovnáme stávající nabídku i zde. Abychom se mohli podívat do výpisů půjček a konstruktivě dojít ke kýženému cíli (vyznat se v barevné tabulce), musíme se podívat na srovnávací kritéria:

 • výše částek k půjčení,
 • výše měsíčních splátek.
 • doba splatnosti půjčky,
 • rychlost schválení a možnost okamžitého čerpání,
 • úrokové sazby včetně RPSN,
 • přehlednost podmínek a přístup ke smlouvám – musí být jasně definované.

 

Když nyní víme co porovnávat, zvolíme si nejdůležitější kritérium pro naši osobu. Nemusí to být jedno jediné. Například máme dvě: víme, že potřebujeme půjčit 100 000 Kč, měsíčně můžeme splácet max. 5 000 Kč a nedosáhneme na půjčku ve své bance. Tudíž žádáme o nebankovní půjčky a hned vyloučíme všechny bankovní. V online srovnávači zaškrtneme filtr 100 tisíc Kč a výběr se nám hned zúží. Pokud srovnávač filtr pro maximální měsíční splátku nemá, jdeme na konkrétní weby půjček, v kalkulačkách zadáme částku a porovnáváme sami.

Nejvýhodnější půjčka i na bydlení
Nejvýhodnější půjčka i na bydlení

Sledujte konkrétní data a nejvýhodnější půjčka se ukáže sama

Zadáme požadavek na půjčku 100 000 Kč s měsíční splátkou 5 000 Kč. Pak nám např. u Smart půjčky vyjdou tyto údaje: doba splácení je 24 měsíců, tzn. 24 splátek po 5 013,24 Kč; roční úroková sazba je 18,00 % p. a.; RPSN 20,07 % a celková částka splatná spotřebitelem je 120 317,76 Kč. Půjčíme si tedy úvěr 100 000,00 Kč a za dva roky částku přeplatíme o 20 317,76 Kč. Tento „přeplatek“ nás měsíčně stojí 846,573333 Kč a skládá se z úhrady za poskytnutí úvěru, tj. 499,92 Kč, a úroku ve výši 19 817,84 Kč. Úroková sazba je fixní, tudíž se za celé dva roky nijak nemění.

Nyní stejné zadání vyzkoušíme u konkurence, dostaneme tabulku s konkrétními čísly a jsme téměř u konce. Ano, téměř! Ještě musíme zjistit, zda dané nebankovní společnosti můžeme důvěřovat, poptáme se známých na zkušenosti či projdeme online recenze. Na trhu je dnes dostatek férových poskytovatelů, kteří disponují i takovými produkty, které mohou předčit i ty nejvýhodnější bankovní půjčky. Jsou zpravidla bezúčelové, bez ručení, rychlé a online dostupné bez osobních schůzek.

5 rad pro získání nejlepší půjčky pro vás

 1. Nerozhodujte se unáhleně. Na půjčku jděte s rozumem a nepodléhejte jen momentálním pocitům nebo prvnímu dojmu z reklamy. Auto také nevybíráte jen podle barvy.
 2. Ověřte si, že nebankovní poskytovatel má sídlo v ČR, je právnickou osobou a má licenci od České národní banky.
 3. Dejte si pozor na slovo „od“ u úroků (např od 10 % p. a.). Nemusíte na něj dosáhnout. Při zadání chtějte vidět konkrétní částky, přesné údaje i v případě RPSN. 
 4. Přečtěte si pečlivě úvěrovou smlouvu před jejím podpisem. Najdete-li rozhodčí doložku, buďte obezřetní. Věřitel s rozhodčí doložkou může v případě nesplácení stanovit rozhodce, který jakožto soudce v daném řízení může rozhodnout ve prospěch poskytovatele.
 5. Když už se se splátkami opozdíte, ihned komunikujte s věřitelem. Čím déle váháte, tím hůře se hledá řešení. Předcházet problémům se dá i refinancováním nebo konsolidací půjčky.

 

Nejvýhodnější půjčka na auto až 300 000 Kč

Chcete si pořídit auto a hledáte co nejvýhodnější půjčku online? Pak se v úvěrové kalkulačce zaměřte také na tzv. RPSN. Pod touto zkratkou se skrývá důležité číslo, které vypovídá o skutečné výhodnosti půjčky. Roční procentní sazba nákladů je procentuální podíl z dlužné částky, který spotřebitel za rok zaplatí v souvislosti s čerpáním úvěru. Ve srovnání s ostatními nebankovním půjčkami se Smart půjčka s RPSN vždy pod 22 % řadí mezi nejvýhodnější. Je bezhotovostní a sjednáte si ji v řádu minut z bezpečí domova, aniž byste kamkoliv chodili. A to je v období vyhlášení nouzového stavu kvůli pandemií zásadní kritérium.

Jaké výhody ještě Smart půjčka přináší?

 • Získáte až 300 000 Kč opravdu rychle – u 9 hlavních bank máte peníze na auto do 15 minut na vašem účtu od schválení žádosti.
 • Nabízí výhodný úrok včetně RPSN od stabilní nebankovní společnosti ECFS, a. s.
 • Férové jednání bez skrytých poplatků.
 • Zdarma klientský účet s přehledem o termínech i produktech.
 • Půjčku je možné při řádném splácením refinancovat.
 

Nejvýhodnější konsolidace půjček

Už nějaké nebankovní půjčky máte a jejich splátky vás zatěžují? Obraťte se na společnost EC Financial Services, a. s., která je poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR už 8 let. Nabízí nyní bezhotovostní finanční produkt s fixním úrokem a s možností si splátky v čase rozložit až na 48 měsíců. Čerpání Smart půjčky až do výše 300 000 Kč je neúčelové, tudíž nemusíte jednotlivé položky nijak dokládat a můžete tak konsolidovat menší nebankovní úvěry.

Konsolidace půjček je vzhledem k omezením plynoucím z důvodu pandemie vhodnou příležitostí k revizi všech závazků, plateb a výdajů. Zvláště proto, že nikdo nedokáže odhadnout, jak se ekonomika bude dále vyvíjet a jak velký dopad bude mít na osobní finance. Připraveným štěstí přeje, proto zavčasu omezte zbytečné výdaje a zažádejte o nejvýhodnější konsolidaci půjček. Vše lze řešit online pouze připojením k internetu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle 844 600 300 nebo mailem info@smartpujcka.cz.

Nejvýhodnější půjčka bankovní nebo nebankovní, třeba na rekonstrukci

Nevýhodnější půjčka na auto, na rekonstrukci, ... na cokoliv – bezúčelová Smart půjčka

Která půjčka je nejvýhodnější – bankovní, nebo nebankovní?

Jak už je zmíněno výše, „nejvýhodnější“ půjčka je relativní pojem. Vždy se musí posuzovat vzhledem k individuálním potřebám klienta. Bankovní půjčky obvykle vyžadují uvedení účelu půjčky a zástavu formou nemovitosti, když se jedná o vyšší částku a delší dobu splatnosti. Banky se chtějí vždy ujistit, že klient peníze vrátí, třeba formou zástavy. I seriózní nebankovní poskytovatelé půjček musí dle platné legislativy z roku 2016 a 2017 prověřovat úvěruschopnost klienta a předem každou žádost o půjčku projít. Nejvýhodnější půjčku na účet zpravidla poskytují stabilní společnosti s licencí od ČNB, k nimž se řadí ECFS, a. s.

Úvěrová kalkulačka nejvýhodnější půjčky

Dobře nastavenou online úvěrovou kalkulačku nejvýhodnější půjčky poznáte tak, že se v ní zobrazují veškeré důležité hodnoty. Kromě výše půjčky, doby splácení a úroků se zde objeví také RPSN a výše měsíční splátky. Samozřejmě správně předpokládáte, že nejvýhodnější půjčky jsou bez poplatků. Pokud by nějaké byly, měly by se zobrazit už v kalkulačce, nikoliv v poznámkách na webu či až ve smlouvě. U Smart půjčky zveřejňujeme vždy kompletní údaje.

Nejvýhodnější půjčka na rekonstrukci – u Smart půjčky se účel neuvádí

Smart půjčka nabízí až 300 000 Kč online bezúčelově na účet. Peníze můžete použít na cokoliv – na auto, bydlení, rekonstrukci nebo třeba nákup spotřebního zboží. Anebo také na všechno dohromady. Účel půjčky zde klient neuvádí – o penězích rozhoduje naprosto svobodně dle svého uvážení.

Smart půjčka je 4× BEZ

 1. BEZ uvádění účelu.
 2. BEZ zástavy a ručitele.
 3. BEZ poplatků předem.
 4. BEZ osobní schůzky – bezhotovostně pošleme peníze na účet.

Nejvýhodnější půjčka bez registru: je bezpečná?

Pokud se na finančním trhu objeví nejvýhodnější půjčka bez registru, zpozorněte. I když se ocitnete bez příjmů či v tíživé životní situaci, půjčka bez nahlížení do registru nebude nejvhodnějším řešením. Neřeší totiž vaši schopnost splácet a není takto v souladu se zákonem. Spolehněte se raději na bezpečnou online Smart půjčku bez rizika problémů.

Jsme 1 z prvních 4 společností v České republice, která již v roce 2017 získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Od začátku našeho působení v ČR usilujeme o férový přístup. Abychom vždy dodrželi zásady zodpovědného půjčování, máme povinnost prověřovat bonitu každého klienta. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu jeho bezpečnosti a schopnosti půjčku splácet. Vedle jiných finančních závazků sledujeme jeho příjmy a platební historii u naší společnosti.

Jsme si vědomi toho, že mohou kdykoliv nastat nenadálé situace. V takovém případě je nejdůležitější s námi včas komunikovat. Pokud nám po předchozí dohodě klient splátku v rozumné době doplatí, neuplatňujeme žádné pokuty nebo sankce.

Nejvýhodnější půjčka – recenze

Stojíte-li o nejvýhodnější půjčku, pak výběr neponechávejte jen náhodě nebo intuici. Zahrňte do něj konkrétní hodnoty, jako jsou úroky, výše RPSN a měsíčních splátek, i recenze. Právě prostřednictvím hodnocení se nejvýhodnější půjčka většinou pozná nejsnáze.

 • Pavel H.: Po zadání parametrů jsem chtěl hned vidět vše přehledně online, abych mohl sám posoudit, jestli je půjčka výhodná. Nemám rád weby, kde se musíte nejprve zaregistrovat (dát tak někomu své osobní údaje), abyste se dozvěděli další podrobnosti. Simulace půjčky musí být jasná a pevně daná: úroky, sazby, poplatky, termíny. Vše přímo v kalkulačce jako u Smart půjčky.
 • Jana S.: Když něco potřebuju rychle, rovnou volám. Měli chvíli obsazenou linku, ale pak mi pán na drátě vysvětlil všechny podrobnosti. Sdělil mi podmínky, odpovídal na moje otázky a hlavně mi půjčku nevnucoval. Měl zájem, abych tomu rozuměla a abych pak v budoucnu půjčku v pohodě splatila. Nechci spadnout do dluhového kolotoče. Prostě slušné jednání je na prvním místě.
 • Jaromír B.: Na netu jsem si našel hned vzorové smlouvy, abych si ověřil, že tam nejsou skryté poplatky. Řídím se heslem: Radši dvakrát měř a jednou řež, než bude pozdě.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců