Nejvýhodnější půjčka

Na otázku, která z nebankovních půjček je nejvýhodnější, není jednoznačná odpověď. Chtěli bychom slyšet „jedině tato“, jenže ono záleží na mnoha parametrech a hlavně na tom, který z nich považuje sám žadatel za nejdůležitější.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka 2020

Slovo „nejvýhodnější“ lze považovat za velmi relativní pojem vzhledem k tomu: jak pro koho. Proto se nejvýhodnější nerovná automaticky nejlevnější. Nutné je vědět, kdo má jaké potřeby a možnosti, kolik skutečně potřebuje a kolik je schopen měsíčně splácet, jestli přihlíží jen k úrokovým sazbám nebo klient zvažuje rovnou všechny poplatky a další podmínky ve smlouvě.

Jednoduchý návod, jak porovnávat půjčky

Když se poohlédnete na diskuze kolem nejvýhodnější půjčky na internetu, najdete obecné rady typu: Nejvýhodnější půjčku na bydlení vemte jako úvěr ze stavebka. / Zkuste o půjčku požádat svoji banku. / Nepůjčujte si, našetřete si. Nebo pak jsou to zkušenosti s konkrétní institucí, kde vždy najdete pozitivní i negativní reakce. Než se ale ztratíte v záplavě takových diskuzí, stanovte si svá vlastní kritéria, vyberte nejlepší půjčku pro vás a teprve pak čtěte recenze a zkoumejte dopodrobna. V posledku ale na ohlasy určitě nezapomeňte.

Princip srovnávání půjček se podobá výběru jakéhokoliv produktu či služby, např. televize. Jednoduše porovnáme stávající nabídku i zde. Abychom se mohli podívat do výpisů půjček a konstruktivě dojít ke kýženému cíli (vyznat se v barevné tabulce), musíme se podívat na srovnávací kritéria:

 • výše částek k půjčení,
 • výše měsíčních splátek.
 • doba splatnosti půjčky,
 • rychlost schválení a možnost okamžitého čerpání,
 • úrokové sazby včetně RPSN,
 • přehlednost podmínek a přístup ke smlouvám – musí být jasně definované.

 

Když nyní víme co porovnávat, zvolíme si nejdůležitější kritérium pro naši osobu. Nemusí to být jedno jediné. Například máme dvě: víme, že potřebujeme půjčit 100 000 Kč, měsíčně můžeme splácet max. 5 000 Kč a nedosáhneme na půjčku ve své bance. Tudíž žádáme o nebankovní půjčky a hned vyloučíme všechny bankovní. V online srovnávači zaškrtneme filtr 100 tisíc Kč a výběr se nám hned zúží. Pokud srovnávač filtr pro maximální měsíční splátku nemá, jdeme na konkrétní weby půjček, v kalkulačkách zadáme částku a porovnáváme sami.

Nejvýhodnější půjčka i na bydlení
Nejvýhodnější půjčka i na bydlení

Sledujte konkrétní data a nejvýhodnější půjčka se ukáže sama

Zadáme požadavek na půjčku 100 000 Kč s měsíční splátkou 5 000 Kč. Pak nám např. u Smart půjčky vyjdou tyto údaje: doba splácení je 24 měsíců, tzn. 24 splátek po 5 013,24 Kč; roční úroková sazba je 18,00 % p. a.; RPSN 20,07 % a celková částka splatná spotřebitelem je 120 317,76 Kč. Půjčíme si tedy úvěr 100 000,00 Kč a za dva roky částku přeplatíme o 20 317,76 Kč. Tento „přeplatek“ nás měsíčně stojí 846,573333 Kč a skládá se z úhrady za poskytnutí úvěru, tj. 499,92 Kč, a úroku ve výši 19 817,84 Kč. Úroková sazba je fixní, tudíž se za celé dva roky nijak nemění.

Nyní stejné zadání vyzkoušíme u konkurence, dostaneme tabulku s konkrétními čísly a jsme téměř u konce. Ano, téměř! Ještě musíme zjistit, zda dané nebankovní společnosti můžeme důvěřovat, poptáme se známých na zkušenosti či projdeme online recenze. Na trhu je dnes dostatek férových poskytovatelů, kteří disponují i takovými produkty, které mohou předčit i ty nejvýhodnější bankovní půjčky. Jsou zpravidla bezúčelové, bez ručení, rychlé a online dostupné bez osobních schůzek.

5 rad pro získání nejlepší půjčky pro vás

 1. Nerozhodujte se unáhleně. Na půjčku jděte s rozumem a nepodléhejte jen momentálním pocitům nebo prvnímu dojmu z reklamy. Auto také nevybíráte jen podle barvy.
 2. Ověřte si, že nebankovní poskytovatel má sídlo v ČR, je právnickou osobou a má licenci od České národní banky.
 3. Dejte si pozor na slovo „od“ u úroků (např od 10 % p. a.). Nemusíte na něj dosáhnout. Při zadání chtějte vidět konkrétní částky, přesné údaje i v případě RPSN. 
 4. Přečtěte si pečlivě úvěrovou smlouvu před jejím podpisem. Najdete-li rozhodčí doložku, buďte obezřetní. Věřitel s rozhodčí doložkou může v případě nesplácení stanovit rozhodce, který jakožto soudce v daném řízení může rozhodnout ve prospěch poskytovatele.
 5. Když už se se splátkami opozdíte, ihned komunikujte s věřitelem. Čím déle váháte, tím hůře se hledá řešení. Předcházet problémům se dá i refinancováním nebo konsolidací půjčky.

 

Nejvýhodnější půjčka na auto až 300 000 Kč

Chcete si pořídit auto a hledáte co nejvýhodnější půjčku online? Pak se v úvěrové kalkulačce zaměřte také na tzv. RPSN. Pod touto zkratkou se skrývá důležité číslo, které vypovídá o skutečné výhodnosti půjčky. Roční procentní sazba nákladů je procentuální podíl z dlužné částky, který spotřebitel za rok zaplatí v souvislosti s čerpáním úvěru. Ve srovnání s ostatními nebankovním půjčkami se Smart půjčka s RPSN vždy pod 22 % řadí mezi nejvýhodnější. Je bezhotovostní a sjednáte si ji v řádu minut z bezpečí domova, aniž byste kamkoliv chodili. A to je v období vyhlášení nouzového stavu kvůli pandemií zásadní kritérium.

Jaké výhody ještě Smart půjčka přináší?

 • Získáte až 300 000 Kč opravdu rychle – u 9 hlavních bank máte peníze na auto do 15 minut na vašem účtu od schválení žádosti.
 • Nabízí výhodný úrok včetně RPSN od stabilní nebankovní společnosti ECFS, a. s.
 • Férové jednání bez skrytých poplatků.
 • Zdarma klientský účet s přehledem o termínech i produktech.
 • Půjčku je možné při řádném splácením refinancovat.
 

Nejvýhodnější konsolidace půjček

Už nějaké nebankovní půjčky máte a jejich splátky vás zatěžují? Obraťte se na společnost EC Financial Services, a. s., která je poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR už 8 let. Nabízí nyní bezhotovostní finanční produkt s fixním úrokem a s možností si splátky v čase rozložit až na 48 měsíců. Čerpání Smart půjčky až do výše 300 000 Kč je neúčelové, tudíž nemusíte jednotlivé položky nijak dokládat a můžete tak konsolidovat menší nebankovní úvěry.

Konsolidace půjček je vzhledem k omezením plynoucím z důvodu pandemie vhodnou příležitostí k revizi všech závazků, plateb a výdajů. Zvláště proto, že nikdo nedokáže odhadnout, jak se ekonomika bude dále vyvíjet a jak velký dopad bude mít na osobní finance. Připraveným štěstí přeje, proto zavčasu omezte zbytečné výdaje a zažádejte o nejvýhodnější konsolidaci půjček. Vše lze řešit online pouze připojením k internetu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle 844 600 300 nebo mailem info@smartpujcka.cz.

Nejvýhodnější půjčka bankovní nebo nebankovní, třeba na rekonstrukci

Nevýhodnější půjčka na auto, na rekonstrukci, ... na cokoliv – bezúčelová Smart půjčka

Která půjčka je nejvýhodnější – bankovní, nebo nebankovní?

Jak už je zmíněno výše, „nejvýhodnější“ půjčka je relativní pojem. Vždy se musí posuzovat vzhledem k individuálním potřebám klienta. Bankovní půjčky obvykle vyžadují uvedení účelu půjčky a zástavu formou nemovitosti, když se jedná o vyšší částku a delší dobu splatnosti. Banky se chtějí vždy ujistit, že klient peníze vrátí, třeba formou zástavy. I seriózní nebankovní poskytovatelé půjček musí dle platné legislativy z roku 2016 a 2017 prověřovat úvěruschopnost klienta a předem každou žádost o půjčku projít. Nejvýhodnější půjčku na účet zpravidla poskytují stabilní společnosti s licencí od ČNB, k nimž se řadí ECFS, a. s.

Úvěrová kalkulačka nejvýhodnější půjčky

Dobře nastavenou online úvěrovou kalkulačku nejvýhodnější půjčky poznáte tak, že se v ní zobrazují veškeré důležité hodnoty. Kromě výše půjčky, doby splácení a úroků se zde objeví také RPSN a výše měsíční splátky. Samozřejmě správně předpokládáte, že nejvýhodnější půjčky jsou bez poplatků. Pokud by nějaké byly, měly by se zobrazit už v kalkulačce, nikoliv v poznámkách na webu či až ve smlouvě. U Smart půjčky zveřejňujeme vždy kompletní údaje.

Nejvýhodnější půjčka na rekonstrukci – u Smart půjčky se účel neuvádí

Smart půjčka nabízí až 300 000 Kč online bezúčelově na účet. Peníze můžete použít na cokoliv – na auto, bydlení, rekonstrukci nebo třeba nákup spotřebního zboží. Anebo také na všechno dohromady. Účel půjčky zde klient neuvádí – o penězích rozhoduje naprosto svobodně dle svého uvážení.

Smart půjčka je 4× BEZ

 1. BEZ uvádění účelu.
 2. BEZ zástavy a ručitele.
 3. BEZ poplatků předem.
 4. BEZ osobní schůzky – bezhotovostně pošleme peníze na účet.

Nejvýhodnější půjčka bez registru: je bezpečná?

Pokud se na finančním trhu objeví nejvýhodnější půjčka bez registru, zpozorněte. I když se ocitnete bez příjmů či v tíživé životní situaci, půjčka bez nahlížení do registru nebude nejvhodnějším řešením. Neřeší totiž vaši schopnost splácet a není takto v souladu se zákonem. Spolehněte se raději na bezpečnou online Smart půjčku bez rizika problémů.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců