Peníze ihned

Peníze pomocí Smart půjčky získáte rychle, spolehlivě a bezpečně. Ihned po schválení žádosti a po podpisu smlouvy peníze odesíláme. A pokud máte účet u vybraných devíti bank, pak jsou peníze za 15 minut na vašem osobním účtě. Půjčujeme od 50 000 do 300 000 Kč.

Peníze na účet ihned se Smart půjčkou

Bezpečná a ověřená rychlá půjčka na cokoliv

Společnost EC Financial Services, a. s., která online Smart půjčku provozuje, za 8 let své působnosti v ČR pomohla více než 50 000 klientů. Patří do investiční skupiny Natland a Smart půjčkou vychází vstříc dlouhodobé poptávce po jednoduchém online finančním produktu.

EC Financial Services má totiž jasnou vizi: poskytovat moderní úvěrování bez prokázání účelu, v němž hlavní roli hraje právě rychlost a dostupnost pro každého. Ihned po schválení půjčky posílá peníze na účet. Bez papírování a zasílání smluv poštou. Moderní doba si žádá moderní přístup, proto probíhá vše elektronicky. 
Takže chcete mít peníze k dispozici ihned, tedy co možná nejrychleji, aniž byste běželi někam na schůzku? Pohodlně se usaďte, připojte se na net, vyplňte údaje a nechte si danou částku poslat na účet.

Co přesně udělat pro získání Smart půjčky?

Nastavte si na kalkulačce peníze a dobu splácení. Nevíte-li si rady, mrkněte na reprezentativní příklad – pod kalkulačkou se ihned rozbalí konkrétní částky. Pokud jste už někdy byli klientem Smart půjčky, stačí se jen přihlásit do zákaznické zóny (přístup až od 30 let).

Pokud žádáte poprvé, klikněte na Chci půjčku. Zadejte jméno, příjmení, rodné a telefonní číslo, funkční e-mail a nakonec slevový kód (nemáte-li, nevyplňujte). Zaškrtněte políčko, že jste si přečetli Informace o zpracování osobních údajů. Získáte tím zabezpečený přístup do Klientského portálu. Odesláním online formuláře se půjčka začne ihned vyřizovat.

 

Potom ofotíte platný OP a další doklad: pas nebo řidičský průkaz a vložíte to do zabezpečené zóny. Přihlasíte se do vašeho internetového bankovnictví a opíšete kód z kontrolní platby, kterou vám pošleme z důvodu ověření vaši identity. Budete potřebovat ještě potvrdit, že je účet veden na vaše jméno – výpisem z vašeho účtu v pdf i s doložením výše vašich příjmů za poslední 3 měsíce. Dále potřebujeme pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky.

Peníze ihned na vaši kartu
Peníze ihned na vaši kartu

Po kompletaci podkladů posoudí tým pracovníků Smart půjčky vaši úvěruschopnost a smluvní dokumenty následně elektronicky podepíšete. Pak se peníze ihned na účet vyplatí, u vybraných bank dorazí do 15 minut.

Peníze ihned dostupné online uvítal i pan Martin

„Smart půjčka došla rychle,“ uvádí Martin B. „Vše proběhlo přesně podle instrukcí. Navolil jsem částku, zadal jsem požadavek, vyplnil údaje a pak chvíli počkal na schválení. V Klientském portálu jsem to podepsal a na připsané peníze na účet jsem se podíval asi za 20 min.“

Historie půjček od EC Financial Services

ECFS se na našem trhu objevila roku 2012 s tzv. nebankovní půjčkou, které spadala výhradně mezi hotovostní půjčky. Tento spolehlivý úvěrový produkt funguje dodnes a slibuje peníze ihned na ruku přímo na místě sjednaném se zástupcem. Půjčka je buď hotovostní, nebo podnikatelská. Po vyplnění údajů vás kontaktuje obchodní zástupce a potvrdí výši půjčky vzhledem k vašim finančním možnostem. Stanoví výši splátek, celkové navýšení půjčky a další zákonné informace.

S Express Cash lze získat peníze na ruku ihned od 5 tisíc do 700 tisíc Kč na 14–20 měsíců. Smart půjčku čerpáte online bez obchodního zástupce se stropem 300 000 Kč, ale se splácením třeba až po dobu 4 let. Důvod půjčování peněz rozhodně neuvádíte.

Neváhejte a zařiďte si i vy online Smart půjčku až 300 000 Kč!

Se Smart půjčkou dostanete peníze ihned na účet

Smart půjčka je bezpečná online bezhotovostní půjčka, která nabízí rychlou pomoc ve finančních nesnázích. Sjednání Smart půjčky je zdarma a jako bonus získáte výhodnou úrokovou sazbu mezi nebankovními půjčkami. Má jasná pravidla a spoustu výhod:

  • je dostupná z pohodlí domova – jednoduše online třeba přes mobil,
  • je opravdu rychlá: od 50 000 do 300 000 Kč,
  • není to jen pár tisíc, ale finance, které konečně pokryjí vaše potřeby i na několik let,
  • s pevnou úrokovou sazbou a RPSN max. 21,64 %,
  • s přehledem o produktu i termínech klientském účtu, který je u nás veden zdarma.

 

Peníze ihned i o víkendu

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením finanční nouze třeba i o víkendu. Rychlé půjčky poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Peníze pak posíláme ihned po schválení. Přes online formulář vyplníte žádost, nahrajete požadované dokumenty a v bezpečí domova počkáte na schválení žádosti o půjčku. Dle platné legislativy jsme totiž povinni posoudit vaši bonitu neboli úvěruschopnost a ověřit váš bankovní účet tím, že na něj pošleme autorizační 1 Kč.

Potřebujete peníze ihned na účet bez registru?

Jste momentálně bez příjmů a potřebujete peníze ihned? Na nečekané výdaje nebo na refinancování nevýhodné půjčky? Půjčka bez nahlížení do registru bohužel nebude východiskem, protože neřeší vaši schopnost splácet. Nadto je půjčka bez registru proti zákonu. Využijte raději bezpečnou online Smart půjčku bez dalšího rizika.

Uzavření smlouvy o Smart půjčce je naprosto jednoduché: žádná osobní schůzka, minimum dokladů a vše online. Bez zástavy majetku, bez prokazování účelu půjčky. Získat můžete 50 000 až 300 000 Kč ihned na účet se splátkami rozloženými až do 48 měsíců.

peníze ihned na účet bez příjmu a bez registru solidní nebankovní společnosti neposkytují

Raději bezpečnou online půjčku peněz na účet než zbytečně riskovat

Peníze ihned bez příjmu

Rádi bychom vám věřili a poskytovali peníze ihned bez potvrzení o příjmu. S dodržením zásad zodpovědného půjčování se ale pojí nutnost ověřit vaši schopnost splácet. Žádat o potvrzení příjmu v zaměstnání nemusíte, tak složité to není. Stačí výpisy z účtu na vaše jméno.

Jako jedna z prvních čtyř společností v České republice jsme získali licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru od ČNB již v roce 2017. Od začátku našeho působení v ČR (od roku 2012) prosazujeme férový přístup ke klientům, k němuž mj. patří také posuzování úvěruschopnosti. Tuto povinnost nám rovněž uděluje zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, který nahradil předešlý zákon č. 145/2010 Sb. z roku 2010.

Novela zákona o spotřebitelském úvěru (platná ode dne 1. 12. 2016) usiluje o zajištění lepších podmínek pro dlužníky a o zabránění v činnosti pochybným poskytovatelům půjček. S nástupem roku 2017 podléhají všechny nebankovní společnosti stejné legislativě jako kterákoliv bankovní instituce a od roku 2018 mají být licencované Českou národní bankou.

Proto se trh se spotřebitelskými úvěry značně pročistil, zvláště od podomních lichvářů, kterým k provozování půjček dříve stačilo jen živnostenské oprávnění. Peníze ihned bez příjmu a peníze ihned na účet bez registru vám už tak snadno nelicencovaný lichvář neposkytne. Buďte ale vždy obezřetní a prověřujte danou instituci před podpisem smlouvy. K tomu mějte na paměti, že peníze ihned na účet lze získat i zcela bezpečnou cestou.

Se Smart půjčkou získáte peníze ihned bez rizika

Online kalkulačka zobrazuje všechny důležité parametry půjčky předem, a to i včetně měsíčních splátek. Dopředu tedy víte, kolik byste za požadovanou částku měsíčně spláceli, a když vás to zaujme, stačí jen kliknout na „Chci půjčit“. Na základě vyplněných údajů vás budeme kontaktovat a vyřešíme společně vše potřebné.

Držíme se zásad bezpečného půjčování, můžete mít tedy peníze ihned, ale zároveň se pro vaše vlastní bezpečí přesvědčíme, zda jste schopen splácet. Víme, že mohou nastat nepředvídatelné situace i během splácení půjčky. Pokud se s námi zavčasu dohodnete a půjčku v rozumné době doplatíte, nebudete sankciováni. Komunikace a otevřený přístup dokáže mnohé: najít řešení a předejít pokutě či sankcím.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců