První půjčka zdarma, nebo radši splácet ihned?

Půjčte si až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services, která nabízí pod značkou Express cash hotovostní půjčky již od roku 2012. První půjčku zdarma aktuálně nenabízíme, ale půjčite si u nás jednoduše a bezpečně online od 50 do 300 tisíc korun. Žádejte online, nahrejte několik dokumentů a do pár minut víte, kolik vám výhodně půjčíme.

První půjčka zdarma – kdy se vyplatí a kdy raději ihned splácet

První půjčka zdarma? Podívejte se na podmínky splácení

Ocitli jste se bez příjmů nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Pak pro vás může být tahákem první půjčka zdarma? Je však vždy výhodná? 

Poskytovatelé rychlých půjček se předhánějí v nabídkách první půjčky zdarma, kdy např. do 30 dnů vrátíte, co jste si půjčili. Ale půjčky zdarma mají své omezení:

 • pouze pro první půjčku od poskytovatele
 • omezená délka splácení
 • vysoká sankce při nesplacení v termínu
 • omezená výše půjčky (několik tisíc Kč)

Novou Smart půjčku vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými až na 48 měsíců. 

Dokládáte příjmy, nepotřebujete zástavu

Rádi bychom vám věřili a nevyžadovali po vás doklad o příjmu, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování je spojena i nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je pouze v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům.

Co je to Smart půjčka a jak vám pomůže?

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku financí. Zažádáte online, nahrajete požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete ve výši, o kterou jste žádali, nebo vám nabídneme nižší částku.

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. S vedením klientského účtu zdarma. Zdarma je i uzavření smlouvy o půjčce.

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez dokládání příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými pravidly:

 • pravidelný příjem – v době rekordní nezaměstnanosti je opravdu pro každého, doložíte výpisem z účtu za poslední 3 měsíce
 • pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • věk 25 let a více – pro všechny dospělé občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, …
 • funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet

První půjčka zdarma je důvod k radosti
První půjčka zdarma je důvod k radosti

Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli

Půjčka do výplaty první zdarma

První půjčku zdarma vám nyní neslíbíme. Ale slíbíme vám bezpečné nebankovní půjčky 50 až 300 tisíc korun, které nabízíme online. 

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice neměl být problém. Vybrat si poté výši půjčky (50 až 300 tisíc Kč) a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás – posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

A peníze do výplaty máte na účtu.

Rychlá půjčka první zdarma

Jsme zavedená (od r. 2012 s produktem Express cash – půjčky v hotovosti) nebankovní společnost, která rychle roste a od roku 2020 nabízí online půjčky pod názvem Smart půjčka. A když smart, tak opravdu chytrá, stejně jako vy. 

Rychlá půjčka domluvená online a zdarma, bez poplatků za sjednání. Nabízíme vám:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny

Půjčka před výplatou první zdarma

Potřebujete peníze před výplatou? Sjednání půjčky nabízíme zdarma a jako bonus opravdu výhodnou sazbu mezi inebankovními půjčkami. Rychlou pomoc ve vašich finančních nesnázích.  

Inzerce půjček zdarma

Na internetu najdete řadu míst, kde se dají zdarma inzerovat půjčky. Dejte si ale pozor na nabídky od neověřených společností. Raději se svěřte do rukou profesionálů. 

Nebankovní společnost ECFS, a. s., poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %. 

Půjčky bez poplatků

Nejlepší půjčky jsou ty, za které nezaplatíte ani korunu navíc. Proto se při sjednávání úvěru ptejte na poplatky za sjednání, vedení, nebo předčasné splacení úvěru. Rozhodně neplaťte nic před samotným podpisem smlouvy. Tu si pak v klidu přečtěte a nepodepisujte pod nátlakem. Zbytečné poplatky vám mohou půjčku prodražit. Neřiďte se jen úrokovou sazbou, ale podívejte se na RPSN – roční procentuální sazbu nákladů, která zahrnuje veškeré poplatky s půjčkou spojené.

Půjčky bez platby předem

A ještě jednou. Před sjednáním půjčky, před podpisem úvěrové smlouvy neplaťte žádné poplatky. Banka nebo nebankovní instituce vydělává na úrocích z úvěru, neměla by si brát poplatky za podpis smlouvy, nebo dokonce za žádost. Nedejte ani na sliby různých obchodníků, kteří vám slíbí půjčku za předem placenou provizi nebo za zprostředkování.

Pozor na RPSN

Roční procentuální (procentní) sazba nákladů je údaj uvedený v %, který zahrnuje veškeré náklady spojené s úvěrem. RPSN udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru. RPSN je povinné uvádět u všech úvěrů již od roku 2012. Dalším užitečným ukazatelem u půjček je celková částka, kterou dlužník v souvislosti s úvěrem zaplatí.

první půjčka zdarma online zcela bez registru se nejobejde

1. půjčka zdarma – raději online a skutečně BEZ

BEZ poplatků a rizika
BEZ udání účelu
BEZ zástavy a ručitele
BEZ hotovosti.

Vše vyřídíte z pohodlí domova bez jediné osobní schůzky. To se hodí v momentě, kdy nemáte čas nazbyt, a v době potenciální nákazy virem COVID-19 dvojnásob. Ke Smart půjčce potřebujete jen mobil, funkční e-mail, dva doklady totožnosti a přístup na svůj bankovní účet, kam peníze ihned po schválení žádosti posíláme.

Smlouva o půjčce – vzor zdarma

U Smart půjčky lze nahlédnout do vzoru smlouvy o půjčce předem a samozřejmě je online k dispozici zdarma. Co ve smlouvě o půjčce najdete?

 • Identifikační údaje o věřiteli i klientovi.
 • Celkové náklady spotřebitelského úvěru a celkovou dlužnou částku splatnou klientem.
 • Výši úrokové sazby, částku úroků splatnou za den a RPSN.
 • Dobu trvání spotřebitelského úvěru v přepočtu na měsíce.
 • Výši měsíční splátky, předpis splátek a informace k dluhu nebo přeplatku.

SMS půjčka – první půjčka zdarma

Pod výrazem „SMS půjčka první zdarma“ se skutečně skrývá půjčka, kterou si můžete zřídit pomocí krátké textové zprávy (SMS). Běžně se ale SMS půjčkou označují všechny úvěry, které jsou rychlé či krátkodobé, případně se zaměňují s online půjčkami. Esemeskou sice žádáte o půjčku, ať jste kdekoliv i bez připojení k internetu, často je ale podmínkou, že se první půjčka zdarma bez online komunikace stejně neobejde a že SMS lze posílat až při opakované žádosti o nebankovní půjčku. Vždy ale záleží na konkrétní úvěrové společnosti.

Dnes si „SMS půjčku první zdarma“ přes skutečnou SMS tolik lidí už nesjednává, protože online půjčky mnohonásobně stouply na oblibě – jsou jednoduše pohodlnější a bez rizika. U SMS půjček se raději předem informujte, zda se cena SMS počítá v rámci vašeho tarifu, nebo je zpoplatněna jinak. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením. U online půjček máte jistotu, že za žádost rozhodně nic platit nebudete.

Srovnání sms a online půjčky zdarma

První sms půjčka zdarma vám může být poskytnuta, jste-li zrovna v místě bez online připojení, nebo když nejste u počítače a současně máte u mobilního operátora sjednané sms zdarma. O sms půjčku můžete zažádat většinou tehdy, jste-li již prověřený klient u dané bankovní či nebankovní instituce a potřebujete zaplatit cokoliv, co nesnese odkladu.
Online půjčka zdarma vám u každého poskytovatele bude poskytnuta pouze jednou a zejména, když žádáte o půjčku poprvé. Nebankovní instituce si tímto krokem získávají své klienty, aby je přesvědčily, že jsou důvěryhodné a že dodrží, co slíbí.

• V současné době vám nemůžeme tyto půjčky zdarma nabídnout, ale za to vám jednoduše poskytneme online půjčku od 50 000 do 300 000 Kč. Po schválení půjčky vám peníze na účet pošleme do 15 minut. Sami si zvolíte, jak dlouho chcete půjčku splácet a z naší kalkulačky se hned dozvíte, jaká bude vaše měsíční splátka. Nabízíme férové jednání a žádné skryté poplatky.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců