Půjčka bez doložení příjmu? ECFS příjmy ověřuje!

Půjčte si až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services, která nabízí pod značkou Express cash půjčky již od roku 2012. Zkušenosti s více než 50 tisíci klienty nyní nabízíme díky online půjčce všem českým žadatelům o krátkodobé úvěry a půjčky. Žádejte online a do 15 minut můžete mít 50 až 300 tisíc korun na účtu. Na rozdíl od pochybných poskytovatelů tzv. půjček bez příjmu v rámci vaší bezpečnosti pečlivě prověříme váš aktuální finanční stav a doporučíme nejvhodnější produkt. 

Půjčka bez doložení příjmu – raději ověřená půjčka bez rizika.

Potřebujete půjčku bez doložení příjmu?

Ocitli jste se bez příjmů nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Chcete refinancovat nevýhodné půjčky? Využijte nabídky bezpečné půjčky od ECFS, a. s. 
K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí minimum dokladů a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými až na 48 měsíců. 

Příjmy dokládáte, ale nepotřebujete ručitele

Rádi bychom vám věřili a nevyžadovali po vás doklad o příjmu, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům.

Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce.

Více informací o Smart půjčce

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku financí. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Může se také stát, že vám nabídneme nižší částku, než o kterou jste žádali. 

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. 

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez dokládání příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými pravidly:

 • pravidelný příjem – v době rekordní nezaměstnanosti je opravdu pro každého, doložíte výpisem z účtu za poslední 3 měsíce
 • pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • věk 25 let a více – pro všechny dospělé občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, …
 • funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet

Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli

Půjčka bez doložení příjmu - ruce na to
Půjčka bez doložení příjmu ruce na to

Půjčky online bez doložení příjmu

Chytré peníze na cokoliv neslibujeme bez doložení příjmu. K posouzení bonity nás zavazují přijatá pravidla, která dodržujeme již od roku 2017. Nebankovní půjčky 50 až 300 tisíc korun nabízíme online. 

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás – posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Jsme zavedená (od r. 2012 s produktem Express cash – půjčky v hotovosti) nebankovní společnost, která rychle roste a od roku 2020 nabízí online půjčky pod názvem Smart půjčka. A když smart, tak opravdu chytrá, stejně jako vy. 

Půjčky bez doložení příjmu slíbit nemůžeme, to nám nedovolí zákon a etické půjčování. Můžeme vás ale slíbit:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Když rychlá, tak rychlá! Máte účet u jedné z devíti českých bank, které podporují okamžité platby? Tak po schválení budete mít peníze na účtu do 15 minut. 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 25 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Půjčka bez doložení příjmu ihned

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. 

Nebankovní společnost ECFS, a. s., poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů řeší zejména nezaměstnaní

Nejvíce zájemců o různé nebankovní půjčky bez doložení příjmů pochází z řad nezaměstnaných bez prokazatelného pravidelného příjmu. Nejen tyto osoby ale zajímá ještě druhý a velmi důležitý parametr půjček, a to zda jsou bez zástavy a ručitele. U Smart půjčky zajištění nepotřebujete. Žadatel by měl mít pouze přístup na internet, mobilní telefon a účet v bance vedený na své jméno, přičemž vše probíhá bez poplatků. Smart půjčka po vás bude oproti jiným nebankovním půjčkám sice chtít jednu korunu navíc, ale po schválení žádosti hned první částku v hodnotě 1 Kč na svůj účet obdržíte vy, abyste od nás získali unikátní kód pro uzavření smluv bez nutnosti cokoliv tisknout.

Půjčka bez doložení příjmů nad 30 000

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů mají většinou limit do 30 000 Kč. Kredit k zapůjčce je tedy výrazně nízký a krátkodobý, zpravidla do 30 dní. Výjimečně se bez doložení příjmů setkáte s delší splatností a s možností navýšit úvěr během jeho řádného splácení. Chcete-li tedy spolehlivou a prověřenou půjčku nad 30 000 Kč, zcela bez doložení příjmů to nepůjde (a pokud ano, tak obvykle s extrémně vysokými úroky a za velmi nevýhodných podmínek – např. při ručení nemovitostí).

Před podpisem smlouvy o půjčku bez doložení příjmů nad 30 000 Kč je důležité pečlivě projít všechny údaje, aby vás např. nezaskočila výše tzv. RPSN. Jedná se o roční procentní sazbu nákladů neboli procentuální podíl z půjčené částky, který dlužník zaplatí za období 1 rok. Výši RPSN jsou od roku 2002 povinny zveřejňovat veškeré nebankovní společnosti.

Půjčka bez doložení příjmu 30000, 50000, 70000, 100000, 300000

Půjčka bez doložení příjmů na účet, nebo bez poplatků a prokazování účelu?

Se Smart půjčkou dostanete až desetinásobek bez prokazování účelu. Tato půjčka je  bezúčelová, což jednoduše znamená, že nejste povinni komukoliv sdělovat, na co přesně peníze teď potřebujete nebo v budoucnu použijete. Někdo si bere částečnou půjčku na auto, druhý na bydlení, třetí k refinancování jiných půjček. Čtvrtý na vše dohromady. Vaše soukromí respektujeme, proto poskytujeme online půjčku bez uvádění účelů.

Smart půjčka až do 300 000 Kč je tedy 4× bez

 1. bez prokazování účelu,
 2. bez zajištění či ručitele,
 3. bez poplatku za půjčení,
 4. bezhotovostní.

Půjčky bez doložení příjmu o víkendu zavání hazardem

Vždy se může stát, že vás zastihne finanční nouze i během dní pracovního klidu, kdy je obtížnější kontaktovat některé standardní poskytovatele úvěru. Ale půjčky bez doložení příjmu s sebou nesou nemalé riziko, a tak by se vám krátkodobý pocit bezmoci mohl do budoucna velice vymstít. V každé nepříznivé finanční situaci, a to i během víkendů, doporučujeme kontaktovat takového poskytovatele půjček, který je k tomu licencován Českou národní bankou.

Nesnažíme se poskytovat půjčky bez doložení příjmu na ruku. Specializujeme se na nabízení online úvěrů, kdy nemusíte nikam chodit. A hlavně vždy postupujeme v souladu se zákonem, proto naši klienti vždy vědí, že i když je potřeba příjmy doložit, je to v jejich vlastním zájmu.

Přinášíme také několik rad a tipů ohledně zodpovědného půjčování pro ty, kteří váhají. Vzít si půjčku totiž není snadné rozhodnutí, a proto je nutné předem zvážit všechny možnosti.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců