Půjčka bez registru? U nás to nepůjde!

Půjčte si online až 300 tisíc korun díky Smart půjčce od EC Financial Services. Přidejte se k více než 50 tisícům spokojených klientů, kterým jsme půjčili v posledních 8 letech. Žádejte online a využijte okamžité platby mezi bankami – do 15 minut po schválení máte 50 až 300 tisíc korun na účtu. Bezpečněji než u rychlých půjček bez registru.

Půjčka bez registru – raději bezpečná půjčka bez rizika problémů.

Potřebujete půjčku bez registru?

Ocitli jste se bez příjmů nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Chcete refinancovat nevýhodné půjčky? Půjčka bez nahlížení do registru bohužel nebude řešením, protože neřeší vaši schopnost splácet (a navíc půjčka bez registru je proti zákonu). Využijte raději bezpečnou Smart půjčku.

K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí minimum dokladů a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými na 12 až 48 měsíců

Registry zkoumáme, ale nepotřebujete ručitele

Rádi bychom vám věřili a nevyžadovali po vás potvrzení vaší schopnosti splácet, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě závazků sledujeme i vaše příjmy, případně platební historii u naší společnosti.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům.

Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce.

Více informací o Smart půjčce

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku financí. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Může se také stát, že vám nabídneme nižší částku, než o kterou jste žádali. 

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. 

Půjčky bez nahlížení do registru vám slíbit nemůžeme, ale slíbíme vám férové podmínky. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN do 21,64 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými požadavky na žadatele, kteří musí:

 • prokázat pravidelný příjem
 • mít 25 let a více
 • nahrát online 2 doklady totožnosti - občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list…
 • nahrát scan pracovní smlouvy nebo potvrzení o výši příjmu + výplatní pásky
 • mít funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky
 • mít dostatečnou bonitu pro posouzení schopnosti splácet

Půjčka bez registru - žádejte online kdekoliv
Půjčka bez registru – žádejte online kdekoliv

Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli

Rychlá půjčka bez registru

Chytré peníze na cokoliv neslibujeme bez nahlížení do registru. K posouzení bonity nás zavazují přijatá zákonná pravidla, která dodržujeme již od roku 2017. Nebankovní půjčky 50 až 300 tisíc korun nabízíme online - rychlá půjčka je vyřízená do 15 minut. 

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás - posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

Půjčka bez registru a zástavy

Rychlé online půjčky nenabízíme bez registru, to by bylo pro vás příliš nebezpečné. Ale nepožadujeme na rozdíl od jiných poskytovatelů nebankovních půjček zástavu nemovitostí. 

Půjčky bez registru slíbit nemůžeme, to nám nedovolí zákon a etické půjčování. Můžeme vás ale slíbit:

 • rychlou a bezpečnou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty, termíny a uhrazené splátky

Půjčky bez poplatku

Když zdarma, tak zdarma a bez poplatků předem! Máte účet u jedné z devíti českých bank, které podporují okamžité platby? Tak po schválení budete mít peníze na účtu do 15 minut. 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 30 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Půjčky bez registru online

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. 

Nebankovní společnost ECFS, a. s., poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN max. 21,64 %. 

Půjčka bez registru ihned na účet

Jak získat peníze co nejrychleji na váš bankovní účet? Nejjednodušeji přes online žádost! Stačí splnit několik požadavků a zaslat elektronicky doklady, které bleskurychle posoudí pracovníci finanční společnosti, poskytovatele půjček. Jedním ze způsobů je i nahlížení do registru, které vyžaduje zákon o ochraně spotřebitelů z roku 2016. Není však pravidlem, že s menším negativním záznamem v registru nemůžete dostat půjčku. Jen ji možná nedostanete ve výši, kterou požadujete a za vyšší úrok. Tím se poskytovatel chrání proti možným problémům s nesplácením. 

Rychlé půjčky bez registru

Do 15 minut od schválení na účtu. To je slib, který vám dává Smart půjčka. Pokud vaše banka, kde máte běžný bankovní účet, umožňuje tzv. okamžité platby, tak vám půjčka od ECFS přistane na účtu opravdu rychle. 

SMS půjčka bez registru

Tytam jsou doby slávy SMS půjček. Jak fungovaly? Stačilo poslat smsku v jasně daném tvaru na speciální číslo operátora, např. CHCI PUJCKU 10000 KC. Jenže to samozřejmě nestačilo, poté vás telefonicky kontaktoval pracovník banky, nebo nebankovní společnosti a domlouval s vám zaslání podkladů pro splnění podmínek žádané půjčky. Že je to na dlouho? I dnes mmůžete využít váš mobilní telefon k získání půjčky. Využívat nebudete SMS, ale internetový prohlížeč. Získejte až 300 tisíc korun na váš účet díky mobilnímu telefonu s přístupem na internet!

Hledáte půjčky ihned bez registru?

Obáváte se, že se záznamem v registru žádnou půjčku nenajdete? Nemáte jinou volbu než žádat o půjčky bez registru? Pak vězte, že každá žádost o půjčku je posuzována individuálně a záleží i na dalších okolnostech. Novela zákona č. 257/2016, o spotřebitelském úvěru, společně s novelou zákona č. 258/2016 sice od 1. 12. 2016 ukládá všem poskytovatelům úvěrů povinnost posuzovat bonitu klientů, ale to ještě neznamená, že se záznamem v registru bude automaticky zamítnuta. Problém většinou nastane při zjištění dosavadních závazků, jako je exekuce nebo insolvence. Tyto by měly být ihned ještě před žádostí o půjčku uhrazeny.

Smart půjčka bez rizika, nebo půjčky bez registru?

Online rychlá Smart půjčka má na rozdíl od nebankovních půjček bez registru výhodnou úrokovou sazbu s možností čerpat až 300 000 Kč. K tomu je čtyřikrát BEZ:

BEZ poplatků a rizika,
BEZ zástavy a ručitele,
BEZ udání účelu,
BEZ-hotovostní ihned na účet.

Půjčky bez registru od soukromých osob – dá se jim věřit?

Pokud se o půjčky bez registru od soukromých osob zajímáte, možná už víte, že se v těchto případech může vyskytnout řada problémů. U půjčky od soukromé osoby snadněji narazíte na podvodníka, který bude vyžadovat záruky jiného druhu. Většinou z vás vymámí nějaký „poplatek“ dopředu před odesláním peněz na váš účet. V mžiku ztrácíte garanci, že vám soukromá osoba úvěr skutečně poskytne a nějaké peníze na účet pošle. Vyplatí se vám tak riskovat?

Samozřejmě existují i půjčky od soukromých osob, které jsou reálnou nabídkou bez postranních úmyslů. Je však potřeba ji důkladně prověřovat, popřípadě mít opravdu důvěryhodný zdroj z blízkého okolí.

Každý věřitel chce mít jistotu, že své peníze dostane zpět, proto vám i půjčka bez registru od soukromé osoby bude nabídnuta až po ověření, že jste schopen úvěr řádně splácet. Není pak lepší obrátit se rovnou na renomovanou společnost, která vás bude informovat o podmínkách půjčky i jejím schválení?

sny se mají plnit, půjčka bez registru online za pár minut

Se Smart půjčkou můžete získat 50 až 300 tisíc korun ještě dnes

Půjčky bez registru na ruku

Můžete se setkat i s nabídkou půjčky bez registru na ruku. Půjčování peněz na ruku se často pojí se sliby, že nebudete nijak dokládat vaši schopnost splácet. Takový postup by byl ovšem nezákonný.

A vůbec – proč si brát peníze na ruku, když je můžete dostat během pár minut přímo na účet? Pokud z nějakého důvodu nechcete žádat o běžnou bankovní půjčku, popřípadě vám byla zamítnuta, obraťte se na nás a my vás budeme kontaktovat s informacemi, zda vám může být půjčka poskytnuta. Jako první možnost se nabízí jednoduchý online formulář s žádostí o Smart půjčku. Vy tak nemusíte hned podstupovat riziko půjčky bez registru na ruku od anonymních subjektů.

Sice budeme muset podle zákona zkontrolovat i registr, ovšem to neznamená, že vám bude půjčka automaticky zamítnuta. Mohou vám jen být nabídnuty specifické podmínky vzhledem k vaší situaci. Vše řešíme rychle a transparentně. Půjčky od soukromých osob či půjčky přímo na ruku byste si měli nechat až na konec, po vyčerpání všech bezpečnějších a také jednodušších způsobů.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců