Půjčka do výplaty rychle na účet

Půjčte si do výplaty až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services. Ta je známá již více než 8 let jako poskytovatel hotovostních půjček. Zkušenosti s více než 50 tisíci klienty nyní využívá i pro online půjčky do výplaty pro všechny zájemce o rychlé půjčky. Žádejte online a do 15 minut můžete mít 50 až 300 tisíc korun na účtu. Jednoduše nahrejte základní informace o sobě a do několika minut se dozvíte, kolik vám můžeme půjčit.

Půjčka do výplaty rychle na účet – zažádejte až o 300 tisíc korun na 48 měsíců

Potřebujete půjčku do výplaty?

Ocitli jste se bez peněz před výplatou nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Využijte nabídky bezpečné a rychlé půjčky od ECFS, a. s. 
K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí 2 doklady totožnosti a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše vyřídíte rychle online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými až na 48 měsíců. Díky tomu nezatížíte tolik svůj rozpočet. 

Pro půjčku do výplaty nepotřebujete ručitele

S dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti. Potřebujeme doložit příjmy z výpisu bankovního účtu vedeného na vaše jméno.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení dodržujeme férový přístup ke klientům.

Víme však, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce. Stačí, abyste s námi včas komunikovali.

Více informací o Smart půjčce od ECFS

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku peněz třeba před výplatou. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. 

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. A rychleji než u banky.

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez dokládání příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. 

Smart půjčka do výplaty – až 300 tisíc Kč s RPSN max. 21,64 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými pravidly:

 • pravidelný příjem doložitelný pracovní smlouvou nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • věk 25 let a více – pro všechny dospělé občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list…
 • funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky

Půjčka do výplaty a můžete platit kartou i hotově
Půjčka do výplaty a můžete platit kartou i hotově

Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu využití
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u devíti hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli půjček do výplaty

Půjčka do výplaty ihned

Chytré peníze na cokoliv včetně chybějících peněz před výplatou. Nebankovní půjčky 50 až 300 tisíc korun nabízíme online od roku 2020, na trhu hotovostních půjček jsme od roku 2012 a máme více než 50 tisíc klientů.

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás - posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

Půjčka do výplaty bez registru

Jsme zavedená (od r. 2012 s produktem Express cash – půjčky v hotovosti) nebankovní společnost, která rychle roste a od roku 2020 nabízí online půjčky pod názvem Smart půjčka.  

Půjčky bez nahlížení do registru slíbit nemůžeme, to nám nedovolí zákon a etické půjčování. Můžeme vás ale slíbit:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik výplat předem
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny

Rychlá půjčka do výplaty

Když rychlá, tak rychlá! Máte účet u jedné z devíti českých bank, které podporují okamžité platby? Tak po schválení budete mít peníze na účtu do 15 minut. 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele od 30 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Nové půjčky do výplaty

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Patříme mezi nové půjčky do výplaty, které jsou podle nového zákona o ochraně spotřebitelů bezpečné a vždy hlídané jasnými pravidly. Žádné skryté poplatky a nejasné podmínky.

Nebankovní společnost ECFS, a. s. poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %. 

Půjčka do výplaty bez registru

Nenechte se nachytat na vábničku v podobě půjčky do výplaty bez registru. Přesněji bez nahlížení do registrů bankovních, nebo nebankovních informací. Podle spotřebitelského zákona z roku 2016 mají všichni poskytovatelé úvěrů povinnost registry využívat a posoudit schopnost žadatele půjčku splácet. Pokud např. půjčí peníze žadateli s negativním záznamem v registru, mohou se dostat později do problémů. Bez registru vám tedy půjčit nesmíme, ale jinak vám vyjdeme kompletně vstříc. 

Půjčky do výplaty bez 1 Kč

Půjčte si bez závazků, bez poplatků předem, ani během trvání půjčky. Řada neseriózních poskytovatelů půjček vyžaduje poplatky předem, i v řádu desítek procent z žádané půjčky. Proto si před podpisem smlouvy o půjčce vždy pečlivě přečtěte podmínky, především poplatky a sankce.

Půjčka do výplaty první zdarma – je skutečně BEZ?

BEZ poplatků a rizika
BEZ zástavy a ručitele
BEZ prokazování účelu
BEZhotovostní a BEZpečná
BEZ zbytečného papírování a osobních schůzek

Taková je jedině Smart půjčka. Opravdu chytrá (smart), stejně jako vy! Vyřídíte ji z pohodlí domova bez čekání na pobočkách a sjednávání schůzek. To oceníte ve chvíli, kdy nemáte čas nazbyt, a také v době celosvětové pandemie. Kvůli šíření koronaviru se nařídila různá opatření, zejména jakýkoliv osobní styk (mimo rodinné příslušníky) kromě nezbytných případů odvíjejících se od základních životních potřeb (nákup potravin, akutní návštěva lékaře). Namísto hotovostní půjčky do výplaty první zdarma vyzkoušejte online Smart půjčku. Získejte až 300 tisíc korun ještě dnes.

Peníze z půjčky do výplaty ihned k dispozici

~ Peníze ihned na účet získáte při splnění několika běžných úvěrových požadavků. To ostatně potvrzuje další klient Smart půjčky Oldřich N.: „Nemusel jsem nikam chodit. Jen občanka, řidičák a výpisy z banky. Elektronicky, bez papírování. Do 5 min od podpisu jsem měl peníze na účtě. Ihned k dispozici, žádné čekání do výplaty.“

~ „Smart půjčku do výplaty ihned doporučuji. Rychle vyřízeno bez vysvětlování, na co peníze potřebuju. Nejsem technický typ, ale nahrát dokumenty a pak zkontrolovat bankovní účet přes internet jsem kupodivu zvládla i já, dokonce bez problémů,“ svěřuje se paní Milena K.

~ Pan Zdeněk V.: „Musel jsem rychle vyřešit situaci – no asi tak 10 dní do výplaty. Nemohl jsem čekat a stejně by mi výplata nestačila. Zde nabídli větší obnos se splátkami na rok. Porovnával jsem úroky a celkový přeplatek. Nechtěli žádné poplatky předem, tak jsem půjčku vyřešil přes mobil.“

půjčka do výplaty pro každého, bez registru a solusu se to zcela neobejde

Půjčka do výplaty pro každého

Dostali jste skvělý podnikatelský nápad, ale na jeho realizaci vám z minulé výplaty příliš nezbylo? Či jste natrefili na výhodnou nabídku s časovým omezením a když nekoupíte zboží hned, přijdete o šanci využít této nabídky? Pak je tu pro vás naše půjčka do výplaty, která je, dá se říct, téměř pro každého. Vše jde vyřídit online, bez zbytečných průtahů. Přiložíte jen nejnutnější doklady a do 15 minut po schválení půjčky už můžete realizovat své sny.

Lze pořídit půjčku zdarma?

Půjčky do výplaty zdarma nenabízíme jednoduše proto, že naše Smart půjčka od 50 000 do 300 000 Kč je výhodná i tak, jak jsme ji nastavili. Půjčíme vám peníze, aniž byste museli uvádět, k jakému účelu ji chcete použít. Po prověření vaší bonity a doložení dvou dokladů vám bez jakýchkoli dalších poplatků zašleme peníze rovnou na váš účet. U nás máte vždy jasná pravidla a žádné „ale“ za „výhodnou“ nabídkou.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců