Půjčka ihned na váš účet

Půjčte si ihned až 300 tisíc korun u renomované společnosti EC Financial Services. Ta je známá již více než 8 let díky poskytování hotovostních půjček. Má více než 50 tisíc klientů a nyní poskytuje bezpečné online půjčky, které zasílá ihned na váš bankovní účet. Žádejte online a využijte okamžité platby mezi bankami - do 15 minut po schválení máte 50 až 300 tisíc korun na účtu.

Půjčka ihned na váš účet – to je Smart půjčka – peníze do 15 minut na účtu

Potřebujete půjčku opravdu ihned? Jděte na to chytře!

Ocitli jste se bez peněz, bez rezervy, nebo potřebujete ihned zaplatit nečekané výdaje? Využijte nabídky bezpečné půjčky od EC Financial Services, a. s. 
K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí osobní doklad, výpis z účtu a pár dokladů ze zaměstnání. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. Získat můžete od 50 do 300 tisíc korun se splátkami rozloženými až na 48 měsíců. Splácejte měsíčně od 1 479 Kč!

Když ihned, tak bez ručitele

Proč potřebujeme doklad o příjmu? S dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši bonitu. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. Kromě příjmů sledujeme i vaše dosavadní závazky, případně platební historii u naší společnosti.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům. O tom se přesvědčilo již více než 50 tisíc klientů našeho jiného produktu, hotovostní půjčky Express cash, kterou nabízíme od roku 2012.

Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce. Jen s námi prosím včas komunikujte.

Více informací o Smart půjčce

Nebankovní Smart půjčka je chytrým řešením nedostatku peněz, které můžete ihned po schválení žádosti mít na účtu. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez doložení ručitelů. 

Půjčka ihned - kdekoliv, kde jste online
Půjčka ihned - kdekoliv, kde jste online

Zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. Půjčte si ihned a bez obav od zavedeného poskytovatele půjček. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN do 21,64 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka. Ihned vám můžeme poslat 50 až 300 tisíc korun. Jaké jsou podmínky?

 • věk 25 let a více – pro občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, …
 • doložení příjmu výpisy z účtu za poslední 3 měsíce
 • pracovní smlouva nebo potvrzení o výši příjmu + výplatní pásky
 • funkční mobil a e-mail, protože vše probíhá opravdu elektronicky
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet

Výhod pro vás je více než u poskytovatelů půjček bez doložení příjmů, bez registru apod:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u několika hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli

Půjčky ihned na účet

Chytré peníze na cokoliv posíláme ihned na účet.

Stačí doložit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Zbytek je na nás - posoudit vaši bonitu a po schválení vám zaslat peníze okamžitým převodem na účet jedné z 9 bank dostupných v ČR, které okamžité platby podporují. 

K posouzení bonity nás zavazují přijatá pravidla, která dodržujeme již od roku 2017.

Půjčky bez registru ihned

Jsme zavedená (od r. 2012 s produktem Express cash – půjčky v hotovosti) nebankovní společnost, která rychle roste a od roku 2020 nabízí online půjčky pod názvem Smart půjčka. Vzhledem k platným zákonům ČR musíme posoudit vaši bonitu (schopnost splácet) náhledem do registrů. Snažíme se vždy najít řešení výhodné především pro vás.  

Půjčky bez registru vám slíbit nemůžeme, to nám nedovolí zákon a etické půjčování. Můžeme vás ale slíbit:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkt, termíny a urazené splátky

Rychlá půjčka ihned

Když rychlá, tak rychlá! Máte účet u jedné z devíti českých bank, které podporují okamžité platby? Tak po schválení budete mít peníze na účtu do 15 minut. 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Rychlá nebankovní půjčka ihned až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 30 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Nebankovní půjčky ihned

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. 

Nebankovní společnost ECFS a.s. poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN max. 21,64 %. 

Půjčky online a ihned na účet

Pokud chcete získat půjčku co nejrychleji, žádejte online. Žádné zbytečné cesty na pobočky bank, návštěvy obchodních zástupců nebankovních společností, ale rychlá a jasná online půjčka. Díky žádosti přes internet získáte peníze ihned na účet. Se Smart půjčkou až 300 tisíc korun s RPSN do 22 %. Mezi nebankovními půjčkami skvělá nabídka.

Půjčka bez registru? Rychleji a bezpečně raději se Smart půjčkou

Půjčit si bez nahlížení do registru zní jako dobrý nápad, ale přemýšleli jste nad důsledky? Pokud máte problémy se splácením půjček, tak se dalším úvěrem mohou ještě prohloubit. Naopak nahlédnutím do registru může poskytovatel půjčky posoudit váš reálný stav a navrhnout řešení, které se může lišit od vaší žádosti, ale v důsledku vyřeší vaše finanční problémy! Nechte se raději prověřit.

Rychlá půjčka ihned na bankovní účet

Do 15 minut na Vašem účtu! Ano, tak rychle můžete získat peníze, hodně peněz díky chytré Smart půjčce. Ověření online, dodání podkladů online a po schválení ihned posíláme smluvenou částku na váš bankovní účet. Pokud vaše banka umí okamžité platby, tak máte peníze opravdu ihned na účtu.

(SMS) půjčka ihned úplně každému

Ať už chcete rychle zaplatit nečekané výdaje nebo refinancovat nevýhodné půjčky, obraťte se vždy na zkušeného poskytovatele, který má v ČR stabilní pozici, zázemí a mnohaleté zkušenosti.

Slíbili vám rychlou SMSpůjčku ihned úplně každému? Podívejme se na to blíže: 

 1. V dnešním online světě není nutné žádnou „SMS“ posílat, sami si zvolíte výši půjčky, dobu splatnosti a na jeden klik žádost odešlete. Ano, tak jednoduché to je. Bez SMS.
 2. „Půjčka ihned“ dnes není výjimkou. Po schválení žádosti vždy putují peníze ihned na váš bankovní účet. S okamžitými platbami u hlavních bank v ČR se vše odehrává v minutách.
 3. Tvrzení „úplně každému“ je nepřesné. V souladu se zákonem č. 257/2016 a navazující legislativou z roku 2017 jsou všechny bankovní i nebankovní poskytovatelé spotřebitelských úvěrů povinni prověřovat bonitu zákazníků v zájmu jejich vlastní ochrany. Seriózně slibovat půjčku ihned úplně každému proto nelze.

O to důležitější je obracet se na zodpovědnou společnost, která na první místo staví vaši bezpečnosti a schopnost splácet.

Na trhu se sice vyskytují i půjčky pro problémové klienty poskytované úplně každému, daní jsou ovšem extrémně vysoké úroky a nejasně stanovené podmínky daného úvěru. Je lepší využívat služeb seriózní nebankovní společnosti, tím spíše pokud jsou dostupné v nonstop online režimu. Se Smart půjčkou můžete získat 50 až 300 tisíc korun ještě dnes.

půjčky ihned na ruku se zbytečně vážou na osobní schůzky, zkuste to jednoduše online

Půjčka ihned online: jednoduše, bezpečně, odkudkoliv a hned

Půjčky ihned na ruku? Raději online!

V souvislosti s nebezpečím nákazy virového onemocnění se už půjčky ihned na ruku nedoporučují. Krizová doba nás učí zbytečně neriskovat. Žádné osobní schůzky a návštěvy na pobočkách, když to není nutné. Vše z pohodlí domova, a dokonce bez papírování. Využijte bezpečnou nebankovní Smart půjčku bez rizika, bez zástavy nemovitosti a bez prokazování účelu.

4 BEZ výhodné online Smart půjčky

 • BEZ rizika a bez poplatků
 • BEZ prokazování účelu
 • BEZ ručení a bez zástavy
 • BEZ hotovosti – peníze ihned rovnou na účet

Bezhotovostně, transparentně, spolehlivě – to je Smart půjčka

Půjčit si peníze rychle a jednoduše jde u nás zejména proto, že vše probíhá online a bezhotovostně. Tudíž nás nemusíte navštívit osobně, jen je třeba mít zřízený účet v bance. Díky tomu všechny transakce probíhají opravdu okamžitě a transparentně. Půjčky ihned bez účtu v bance vám tedy slíbit nemůžeme, zato vám garantujeme, že důkladně prověřujeme veškeré osobní údaje. Při vyřizování půjčky nám zašlete 1 Kč, abychom zjistili, že číslo účtu je opravdu vaše. Pokud tomu tak je, korunu vám ihned vracíme zpět včetně přiděleného variabilního symbolu.

Půjčky ihned do 5 minut na účtu

Jak jsme již zmínili, jsme opravdu rychlí, co se týče půjčení peněz. Je to dáno také tím, že u nás v ČR existuje již 9 bank, které podporují okamžité platby. Pokud u jedné z nich máte zřízen svůj účet, samotná transakce po schválení žádosti trvá opravdu chvíli. Uvádíme do 15 min, ale většinou se vám peníze na účet připíšou mnohem dříve. Půjčky ihned do 5 min na účtu tedy v dnešní době nejsou nereálnou záležitostí.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců