Půjčka před výplatou

Překvapily vás nenadálé výdaje? Nedorazila výplata? Ať je to jak chce, vaše železná rezerva je pryč a pravidelné poplatky nepočkají. Takové akutní finanční problémy se dají řešit půjčkou před výplatou, a dokonce bezpečně a chytře. Jen musíte vědět, kolik si můžete půjčit, u koho a jak nenaletět.

Půjčku před výplatou úplně každému a ihned?

Dejte si pozor na obecné sliby a nástrahy – peníze úplně pro každého, ihned a ještě bez registru mohou být podezřelé. Naprostá benevolence poskytovatele neexistuje. Musí být dříve nebo později něčím vykoupena – např. extrémně vysokými úroky či nejasnými podmínkami. Některé finanční společnosti neposkytnou přesné či úplné informace předem, vyrukují jen s lákadly nebo se spolehnou na to, že si v časové tísni nepřečtete poznámky a některé „detaily“ vám uniknou.

Zodpovědná firma to dělá jinak: předem se zajímá nejen o vaši bezpečnost, ale i o vaši schopnost splácet. A opatrně si hraje i se slůvkem „ihned“. Ona totiž vždy potřebuje aspoň minutu na to, aby si vás prověřila. Teprve potom je ochotna poslat peníze přímo na váš účet (a někdy i do minuty, když se vše podaří). Proto např. Smart půjčka slibuje až 15minutový limit, a to u klientů s bankovním útem u vybraných bank: Komerční banka, Československá obchodní banka, MONETA Money Bank, Česká spořitelna, Fio banka, CREDITAS, Air Bank, Raiffeisenbank a PPF banka.

S čím je nutné počítat i u krátkodobé půjčky

Jakmile žádáte o jakýkoliv typ půjčky před výplatou, a to i o krátkodobou, počítejte s těmito otázkami:

 • Jste starší 25 let?
 • Máte platné doklady (občanku a řidičák) a funkční mobil nebo e-mail?
 • Máte pravidelný příjem a prokážete ho výpisy z účtu?
 • Jste úvěruschopní?
 • Ověření osobních údajů a posouzení vaší situace provádí každý poskytovatel půjček, resp. alespoň všechny (i nebankovní!) společnosti, které to s vámi myslí vážně a jsou seriózní.

 

Nikdy neberte rychlé půjčky do výplaty za poplatek

Ani pro půjčky před výplatou neplatí podmínka, že byste měli platit něco předem. Poplatek za zřízení půjčky nebo za podpis smlouvy nevěstí nic dobrého. Platit máte vždy jen předem dohodnuté splátky a v jasně daných termínech.

Půjčka před výplatou - pohoda s kávou
Půjčka před výplatou – pohoda s kávou

Svěřte se do péče důvěryhodné finanční společnosti

Společnost EC Financial Services, a. s., která se značkou Smart půjčka poskytuje i online bezhotovostní půjčky před výplatou, působí na trhu již od roku 2012 a je součástí investiční skupiny Natland.

Aktuálně má více než 51 tisíc klientů, 700 obchodních zástupců a 130 stálých zaměstnanců. Smart půjčku koncipuje EC Financial Services jako transparentní finanční produkt, u kterého všechny sazby vidíte hned od začátku a u kterého se v průběhu žádosti se tyto sazby nijak nenavyšují.

Klient má u Smart půjčky kompletní přehled o produktu i o úrokových sazbách včetně RPSN, které v tomto případně patří k nejnižším na trhu. „Mnoho klientů si neuvědomuje, že právě sazba RPSN vystihuje skutečné roční náklady na úvěr. Klienti jsou často překvapeni, že se původně atraktivní roční úroková sazba neodráží na finálním RPSN,“ uvádí deník Finance.cz.

Krátkodobá půjčka před výplatou – až 300 tisíc Kč s RPSN max. 21,64 %

Online Smart půjčka před výplatou se dá sjednat i jako krátkodobá půjčka s rozložením jednotlivých splátek do 12 měsíců. Výhod má víc než dost:

 • půjčka bez účelu využití, bez zástavy a s možností refinancování při řádném splácení,
 • rychlé peníze na účet – od požádání je máte do 15 min na účtu u devíti bank v ČR,
 • výhodný úrok od nebankovního poskytovatele půjček před výplatou,
 • zázemí stabilní společnosti, která poskytuje nebankovní půjčky už 8 let.

 

 

SMS půjčku před výplatou směle překonala online Smart půjčka

Nebankovní Smart půjčka je chytrým a rychlým řešením nedostatku peněz před výplatou. Vše vyřídíte online bez osobních schůzek, bez poplatků předem a bez doložení ručitelů. Neposíláte žádnou SMS, jen se připojíte na internet, jak jste zvyklí. Sjednání půjčky proto probíhá rychleji než při návštěvě banky a bez dokládání mnoha dokumentů.

Protože zaručujeme poctivé jednání, jsou podmínky, úroky a všechny údaje o půjčce před výplatou předem jasně stanovená.

 • Věk 25+ platí pro všechny občany České republiky.
 • 2 platné doklady totožnosti: OP + další doklad (př. cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz)
 • Potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky nebo pravidelný příjem doložitelný pracovní smlouvou.
 • Funkční mobil a e-mail – vše probíhá elektronicky.

Co znamená půjčka před výplatou bez 1 Kč?

Když se setkáte s pojmem půjčka před výplatou bez 1 Kč nebo za 1 Kč, jednoduše to znamená, že vy jako klient zaplatíte 1 Kč ze svého účtu na účet poskytovatele úvěru. Sice se jedná o malou částku, ale tento způsob ověřování příjemce, správnosti jeho účtu i celé transakce se dá řešit elegantněji. Naše půjčka před výplatou nenosí přívlastek smart jen tak zbůhdarma. Je stejně chytrá stejně jako vy, protože u nás nepřijdete ani o korunu.

Dříve se u některých typů půjček posílala částka 1 Kč na účet poskytovatele, aby pak mohla bezpečně proběhnout transakce s mnohem vyšší částkou. Byly to většinou půjčky krátkodobé a daly se prodloužit pouze za poplatek. Se Smart půjčkou si ale sami volíte dobu splácení od 12 do 48 měsíců i výši půjčky 50–300 tisíc Kč. Transakce 1 Kč přibude na účet zpětně i Vám, takže nic neplatíte.

Smart půjčka před výplatou na účet zašle 1 Kč také vám 

Autorizační 1 Kč obdržíte na účet vedený na vaše jméno ihned po schválení půjčky. Touto transakcí získáte unikátní variabilní symbol pro půjčku před výplatou, který použijete při vstupu do zabezpečené zóny pro naše zákazníky. V Klientském portálu potom uzavřete smlouvu bez nutnosti cokoliv tisknout či kamkoliv chodit. Vše z pohodlí domova. Zde si také kdykoliv a odkudkoliv kontrolujete své splátky či další osobní údaje. Přístup do klientské zóny máte samozřejmě zdarma po celou dobu trvání půjčky před výplatou i po výplatě.

Půjčka před výplatou na účet umí rychle potěšit

Půjčka před výplatou na účet může potěšit celou rodinu

Co když splátku za půjčku před výplatou neodešlu na účet včas?

Splátky se logicky vážou ke stanoveným termínům, k číslu účtu uvedeném ve smlouvě a k vašemu variabilnímu symbolu (VS), který jsme vám vygenerovali. Uvádět variabilní symbol je nezbytné proto, abychom poznali, že splátka přišla právě od vás. Pokud se při splácení zpozdíte nebo dojde k nějaké nestandardní situaci (př. zapomenete uvést VS), ihned s námi komunikujte. Pro nenadálé události máme pochopení a v případě okamžité komunikace a rozumného prodlení neúčtujeme žádné sankce ani pokuty.

Nastanou-li problémy se splácením, určitě je neodkládejte. Seriózní společnost bude společně s vámi hledat náhradní řešení – např. odložení nebo rozložení splátek. Opomenutí splátky s sebou jinak nese závažné důsledky: kromě potíží získat jakýkoliv úvěr v budoucnosti hrozí nucený prodej majetku, úroky z prodlení z nezaplacené částky a další sankce.

Půjčky před výplatou bez poplatku jsou u nás samozřejmostí 

Nechceme po vás ani poplatek za sjednání úvěru, ani si na vás nechystáme žádné jiné poplatky. Po předložení nezbytných dokumentů a schválení úvěru tak budete splácet jen předem známé měsíční splátky. Na všem se s vámi dopředu domluvíme, protože půjčka před výplatou ihned bez poplatku je nejlepší způsob, jak si můžete být jistí, že jste si navolili úvěr v takových parametrech, jaké jste schopni splatit. Zároveň budete mít peníze rychle, abyste se nedostali do finančních nesnází.
 

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců