Půjčky bez potvrzení příjmu? U nás ho dokládáte

Půjčte si až 300 tisíc korun u nebankovní společnosti EC Financial Services, která nabízí pod značkou Express cash úvěry již od roku 2012. Nyní můžete žádat jednoduše online o 50 až 300 tisíc korun. Splácejte až 48 měsíců, opakovaně nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Bez potvrzení o příjmu – stačí výpis z bankovního účtu. Peníze vám na něj pošleme do 15 minut od schválení.

Půjčky bez potvrzení příjmu – půjčte si výhodněji s doložením příjmů

Hledáte půjčku bez potvrzení příjmu?

Ocitli jste se bez peněz, nebo potřebujete rychle zaplatit nečekané výdaje? Chcete refinancovat nevýhodné úvěry u pochybných společností? Získali jste zaměstnání a můžete doložit příjmy z výpisu z účtu? Využijte nabídky bezpečné půjčky od ECFS, a. s., a získejte až 300 tisíc korun se splatností až 4 roky, mnohem delší než u jiných nebankovních půjček. 
K uzavření smlouvy o Smart půjčce vám stačí minimum dokladů a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše vyřídíte jednoduše online a bez dokládání mnoha dokumentů, nebo zastavení majetku. 

Příjmy dokládáte, ale nepotřebujete ručitele

Rádi bychom vám věřili a nevyžadovali po vás potvrzení o příjmu, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši bonitu, tedy schopnost splácet. Nemusíte žádat v zaměstnání o potvrzení o příjmu, stačí výpisy z účtu na vaše jméno.

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru již v roce 2017 a od začátku našeho působení se snažíme o férový přístup ke klientům. A k němu patří i posuzování úvěruschopnosti.

Víme, že mohou nastat nenadále situace. Pokud nám po dohodě půjčku i se zpožděním v rozumné době doplatíte, nebudeme na Vás uplatňovat žádné pokuty nebo sankce.

Více informací o Smart půjčce

Nebankovní Smart půjčka je rychlým a bezpečným řešením nedostatku peněz. Žádejte online, nahrejte požadované doklady a za pár minut se dozvíte, zda půjčku dostanete. Může se také stát, že vám nabídneme nižší částku, než o kterou jste žádali. Pak stačí žádost znovu potvrdit a získat méně peněz, nebo si splácení rozložit na delší dobu.

Bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez ručitelů. 

Půjčky bez potvrzení příjmu vám slíbit nemůžeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla, férové jednání a výhodnou úrokovou sazbu na poli nebankovních půjček. 

Smart půjčka – až 300 tisíc Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová online půjčka od ECFS, a. s., s jasnými pravidly:

 • věk 25 let a více – pro všechny dospělé občany ČR
 • 2 doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list…
 • doložíte příjem výpisem z účtu za poslední 3 měsíce
 • pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky
 • funkční mobil a e-mail, vše probíhá elektronicky, proto potřebujeme i e-mail a telefonní číslo
 • bankovní účet, na který vám pošleme peníze

Výhod pro vás je více než u pochybných poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

 • zázemí společnosti poskytující nebankovní půjčky od roku 2012
 • půjčka bez účelu
 • velmi rychlá půjčka – od žádosti do 15 minut peníze na účtu u 9 hlavních bank v ČR
 • možnost refinancování při řádném splácení
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli, žádné skryté poplatky

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu kdekoliv a nejrychleji online
Půjčky bez potvrzení příjmu kdekoliv a nejrychleji online

Chytré peníze na cokoliv neslibujeme bez potvrzení příjmu. K posouzení bonity nás zavazují přijatá pravidla, která dodržujeme již od roku 2017 jako jedni z prvních mezi nebankovními společnostmi. U nás jste v bezpečí jako u velké banky.

Stačí potvrdit příjem, což by pro vás při stávající zaměstnanosti v České republice mělo být snadné. Vybrat si výši půjčky a přiložit 2 osobní doklady. Ano, je to tak jednoduché. Po schválení posíláme peníze ihned okamžitou platbou a pokud váš účet okamžité platby podporuje, máte vyhráno (a peníze ihned na účtě).  

Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmu

Jsme zavedená (od r. 2012 s produktem Express cash – půjčky v hotovosti) nebankovní společnost, která rychle roste a od roku 2020 nabízí online půjčky pod názvem Smart půjčka. A když smart, tak opravdu chytrá, stejně jako vy. 

Půjčky bez potvrzení příjmu slíbit nemůžeme, to nám nedovolí zákon a etické půjčování. Můžeme vás ale slíbit:

 • opravdu rychlou nebankovní půjčku až 300 tisíc korun
 • žádných pár tisíc, ale peníze, které opravdu pokryjí vaše potřeby nečekaných výdajů i na několik let
 • férové jednání, vždy se s vámi budeme snažit domluvit
 • vše si ověřujeme, včetně vašeho bankovního účtu, kam pošleme autorizační 1 Kč
 • zdarma vedený klientský portál, kde uvidíte přehledně vaše produkty a termíny

Rychlá půjčka bez potvrzení o příjmu

Když rychlá, tak rychlá! Máte účet u jedné z devíti českých bank, které podporují okamžité platby? Tak po schválení budete mít peníze na účtu do 15 minut. 

Zažádejte online, nahrejte požadované doklady a v pracovní dny posoudíme vaši žádost během několika minut. 

Rychlá nebankovní půjčka až 300 tisíc korun na váš účet je určena pro všechny žadatele starší 30 let s pravidelným příjmem a dostatečnou bonitou (schopností splácet). 

Půjčka bez potvrzení příjmu ihned

Ihned po schválení půjčky vám zašleme peníze na váš bankovní účet. Pro 9 českých bank, které na začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, garantujeme zaslání peněz do 15 minut od schválení žádosti. 

Nebankovní společnost ECFS, a. s. poskytuje půjčky (nebankovní hotovostní) již od roku 2012, online půjčky s doložením nezbytných dokladů od roku 2020. Získejte na váš bankovní účet od 50 000 Kč do 300 000 Kč s RPSN do 21,64 %. 

Tip 1: Online půjčka

Půjčky bez potvrzení příjmu již legálně nesmí být poskytovány, ale máme pro vás jiný tip, o který se s námi podělil pan Radek:
„Potřeboval jsem 75 tisíc na koupi ojetého automobilu, který potřebuji na dopravu do práce. Ten starý mi bohužel naboural neopatrný řidič a je nepojízdný. Potřeboval jsem peníze získat online, protože jsem po nehodě nemohl týden nikam chodit. Podařilo se mi získat během dne online půjčku na potřebnou částku, stačilo zažádat přes formulář na stránkách, nahrát potřebné doklady a peníze jsem měl ještě ten den na účtu.“

A takových příběhů bezpečná online půjčka zná tisíce!

Tip 2: Nebankovní rychlá půjčka

Bez doložení příjmu, bez příjmu... To jsou lákadla, nemyslíte? Ale realita je jiná a za těmito vábničkami se často ukrývají nevýhodné půjčky s nekřesťanskými úroky a sankcemi. Chytrým a bezpečným řešením je nebankovní půjčka. Tu získala i paní Jana:

„Nemohla jsem si půjčit v bance, kde jsem měla částečně nesplacený kontokorent. Obrátila jsem se proto na nebankovní společnost, které rezerva na mém běžném účtu nevadila, naopak ji uvítala. Dluhy se musí splácet vždy. Půjčka byla opravdu rychlá, do druhého dne (trvalo mi sehnat potvrzení od zaměstnavatele) jsem měla peníze na účtu a mohla je použít na nezbytné opravy na bytě.“

Smart půjčka je bez účelu, ale v tomto případě jsme rádi pomohli dát věci dopořádku.

Tip 3: Půjčka bez poplatků

Bez potvrzení příjmu zní skvěle, zvláště, pokud pracujete krátce, nebo máte nízké příjmy. Ale co tak půjčka bez zbytečných poplatků, pouze s jasnou měsíční splátkou? Takové jsou půjčky bez poplatků a my vám je rádi poskytneme až do výše 300 000 Kč.

Půjčka 50 000 bez potvrzení příjmu

Když žádáte o půjčku ve výši od 50 000 Kč a víc, bez potvrzení příjmu se neobejdete. Zato k ní nepotřebujete žádného ručitele. Rychlá online Smart půjčka je totiž 4krát BEZ:

BEZ prokazování účelu,
BEZ zástavy či ručitele,
BEZ poplatků za půjčení,
BEZhotovostní.

Poskytovatel nebankovních úvěrů ECFS, a. s., který Smart půjčku zastřešuje, dbá v prvé řadě na bezpečnost svých klientů. Proto na rozdíl od pochybných poskytovatelů půjčky 50 000 Kč bez potvrzení příjmu zjišťuje aktuální finanční stav žadatele. Podle něj pak doporučí nejvhodnější produkt.

Půjčka 200 000 bez potvrzení příjmu? Raději ověřená Smart půjčka bez rizika!

Půjčka 200 000 Kč bez potvrzení příjmu není v souladu s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Ty se úzce vážou k nutnosti ověřit úvěruschopnost každého dílčího žadatele, tedy také příjmy doložit, ať už se jedná o částku 200 000, 50 000, 10 000 Kč nebo kteroukoliv jinou.

Souvisí to s platnou legislativou, kterou v České republice představuje zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (náhrada šest let starého zákona č. 145/2010 Sb. z roku 2010). Poslední novela zákona ze dne 1. 12. 2016 směřuje k zajištění lepších podmínek pro dlužníky v souvislosti s jejich ochranou a k zabránění v činnosti pochybným poskytovatelům půjček. Vztahuje se na všechny typy půjček, tedy i na tzv. půjčky 10 000 bez potvrzení příjmu.

S nástupem roku 2017 začaly nebankovní společnosti navíc ještě podléhat totožné legislativě jako bankovní instituce. V důsledku toho se pak trh se spotřebitelskými úvěry relativně rychle pročistil: k poskytování půjček již nedostačovalo vlastnit jen živnostenské oprávnění. O serióznosti poskytovatelů nebankovních půjček svědčí mj. také licence od ČNB, která je od roku 2018 povinná. Pokud ji daná společnost ještě nemá a chce poctivě provozovat úvěrování, zajisté o licenci usiluje.

ČNB vydává povolení k činnosti většině subjektů poskytujícím služby na finančním trhu. Vystupuje jako správní orgán dohledu nad tímto trhem ve smyslu § 1 odst. 3 zákona o České národní bance. Rovněž je ústřední bankou České republiky, pečuje o finanční stabilitu a bezpečné fungování finančního systému v ČR. Díky ČNB tak postupně mizí nekalé praktiky věřitelů, kteří neprověřovali bonitu klientů. V žádném případě se nedá říci, že to bylo pro dobro dlužníků.

půjčky bez potvrzení příjmu se nyní neposkytují, nabízíme ale individuální řešení

Půjčky bez potvrzení příjmů, anebo bezpečné a chytré půjčení peněz online na účet?

Půjčka bez navýšení? Buďte obezřetní

Půjčka bez výpisu účtu je spíše dluhová past než bezpečná pomoc na překlenutí horších časů. Lze přece být zodpovědný, i když téměř zoufale potřebujete finanční „injekci“. Pokud zahlédnete lákadla typu půjčka bez navýšení, rovnou zbystřete. Půjčka bez navýšení v sobě skrývá různé skryté poplatky, na které nemusíte být některými půjčujícími subjekty vůbec upozorněn. „Vždyť jste s tím souhlasili podpisem smlouvy,“ uslyšíte při nepříjemném zjištění, že půjčka zdarma nakonec rozhodně nebyla.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců