Půjčky na OP

Půjčka na občanský průkaz je dostupná osobám starším 25 let. Horní věková hranice se obvykle odvíjí od faktu, zda lze doložit nějaké pravidelné příjmy. To ovšem záleží na typu konkrétní půjčky.

Půjčky na OP jsou dostupné od 25 let

4× BEZ, to je Smart půjčka

U Smart půjčky se obejdete bez zajištění, bez ručitele a bez prokazování účelu. Samozřejmě také bez poplatku za půjčení. Ušetříte tím několik tisíc, čas a hlavně peníze použijete na cokoliv. Se Smart půjčkou dokončíte rekonstrukci bytu či domu, pořídíte nové elektrospotřebiče, uhradíte nájem a poplatky nebo třeba dovolenou. Finanční rezerva prostě pomůže překlenout nedostatek peněz v rodinném či osobním rozpočtu během kritického období.

Chytrá i elegantní – jednoduše online

Nebankovní půjčka s přívlastkem „smart“ je skutečně „pohotová“, „chytrá“ a co se týče způsobu žádosti, i „elegantní“. Půjčku si vybavíte z pohodlí domova přes online formulář. Chytře si „pohrajete“ s kalkulačkou – potažením dvou tlačítek (tlačítko s částkou a tlačítko s dobou splatnosti) vám naskočí v pravém boxu přesná data: výše splátky, úroku, RPSN i celková hodnota půjčky. Pak jen ofotíte doklady, z účtu na vaše jméno pošlete do systému kontrolní kód a čekáte na pohotovou odpověď. Ta přijde hned, jakmile dojde k ověření základních údajů.

Snadná a přehledná

Smart půjčka nepřekvapí skrytými poplatky, výjimkami a náhlými změnami podmínek. Je transparentní – vše máte na očích ve svém Klientském portálu, kam vám udělíme zabezpečený přístup skrze váš e-mail a heslo. Přihlašujete se odkudkoliv ve dne v noci, abyste měli svá data na dosah a kdykoliv před sebou: smlouvy, splátky a další soukromé informace.

Rychlé půjčky na občanku

Půjčky na občanský průkaz vyřídíte rychle
Půjčky na občanský průkaz vyřídíte rychle

Půjčky na OP jsou považovány za nejrychlejší a nejvýhodnější, protože jsou bleskové a stačí k tomu jen občanský průkaz. Jenže mezi důležité parametry patří i další podmínky, jako je výše měsíčních splátek, úroků či možnost refinancování. Projděte si proto vše do detailu dříve, než se k takovým půjčkám upíšete.

Poskytujete i půjčky na OP bez registru a pro nezaměstnané?

Pojem „bez registru“ může být se změnou legislativy v oblasti půjčování peněz poněkud zavádějící. Od roku 2017 podléhají i nebankovní firmy povinnosti vždy žadatele předem prověřit, resp. jeho bonitu (úvěruschopnost). To provádějí právě pomocí registru dlužníků. Pokud tedy někdo nabízí půjčku na OP bez registru, bude to spíše znamenat, že nechtějí přímo od vás výpis z registru a že tuto ověřovací záležitost udělají za vás. Všude a bez výjimky musíte počkat na schválení půjčky ze strany poskytovatele.

Na občanský průkaz si někde mohou půjčit i nezaměstnaní, zpravidla ovšem jen krátkodobě (30 dní) a relativně málo (pár tisíc). Smart půjčka se ale orientuje na vyšší částky úvěrování: od 50 000 do 300 000 Kč po dobu 1 až 4 let. Nezáleží na výši příjmů, ale je nutné je prokázat za poslední 3 měsíce a doložit je výplatní páskou nebo pracovní smlouvou.

Půjčky na občanský průkaz – až 300 tisíc korun na účet

Žádné pokoutní půjčování, žádné půjčky na ruku, ale bezpečná a rychlá online půjčka od společnosti s licencí od ČNB, která postupuje podle pravidel zodpovědného půjčování. Získat můžete na občanský průkaz a další doklad totožnosti od 50 do 300 000 Kč na váš bankovní účet. Stačí k žádosti připojit potvrzení o příjmu a vyplnit kontaktní údaje. Po schválení posíláme peníze ihned na účet a pokud vaše banka umožňuje okamžité platby, máte peníze na účtě ihned. 

Bezpečnostní opatření bohužel neumožňují poskytnout půjčku pouze na základě jednoho dokladu. Tím druhým ale může být např. rodný list, který má každý občan ČR. 

Takže si shrňme podmínky půjčky na občanku:

  • pravidelný a prokazatelný měsíční příjem
  • věk žadatele o úvěr min. 25 let
  • nutné doklady: občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, ...)
  • bonita při posouzení úvěruschopnosti

Pokud vše splníte, peníze ihned posíláme!

půjčky na op jsou dostupné online, bez příjmu a bez registru to ale nepůjde

Mezi půjčky na občanku patří i online Smart půjčka

Půjčka na OP bez příjmu

V dnešní době člověk nikdy neví, co se může stát a jestli se náhodou neocitne zcela bez příjmu. Ostatně to nám všem dokazuje nečekaný vývoj celosvětové pandemie. Půjčku na OP bez příjmu nečekejte od seriózní a stabilní společnosti, která dbá na bezpečnost každého dílčího klienta a zároveň na férovost za každé situace. Sdělujeme transparentně všechny podmínky půjček předem. Proto na rozdíl od pochybných poskytovatelů půjček na OP bez příjmu vždy prověřujeme aktuální finanční stav žadatele. Dle něj pak doporučíme nejvhodnější produkt a další postup v oblasti úvěrování.

Půjčka na OP bez doložení příjmu? Raději ověřená půjčka bez rizika!

Rádi bychom od vás nevyžadovali doložení příjmu, ale chceme-li dodržovat zásady zodpovědného půjčování i platnou legislativu, jsme povinni prověřovat bonitu zákazníka. Veškeré údaje, které kdy zjišťujeme, jsou v zájmu bezpečnosti žadatele o půjčku na OP (+ s doložením druhého dokladu totožnosti). Při žádosti o půjčku přihlížíme také k dosavadním finančním závazkům. Během našeho osmiletého působení v České republice jsme vždy prosazovali a prosazujeme férový přístup ke klientům.

Půjčka na OP v hotovosti vs. půjčka na OP na účet

Kterou z variant zvolit? Pokud preferujete půjčku na OP v hotovosti, počítejte s osobní schůzkou a předáním peněz na místě. Pro hotovost na ruku investujete svůj čas na dopravu i sjednání půjčky. Zároveň jste vystaveni situaci, kdy si v relativně krátkém čase musíte projít celou smlouvu i podmínky úvěru a můžete leccos přehlédnout.

Události roku 2020 spojené s nebezpečnou virovou nákazou nás učí jednat efektivněji: šetřit čas i peníze, přemýšlet dopředu a více dbát na své zdraví. Máte-li možnost získat půjčku na OP na účet z pohodlí domova, žádejte online. Nahrát doklady totožnosti není nic složitého a projít si smlouvu v klidu do posledního detailu se vždycky vyplatí. Předcházíte tak zbytečným nedorozuměním a problémům v budoucnu.

Půjčka na OP na účet vyžaduje jen trochu pozornosti při výběru bankovní či nebankovní společnosti. Od roku 2018 mohou spotřebitelské úvěry poskytovat pouze společnosti licencované Českou národní bankou, které berou v potaz úvěruschopnost svých klientů. Proto licence vyžadujte i vy!

„Svádí mě půjčka na OP ihned na ruku, mám podlehnout?“

Půjčka na OP ihned na ruku je realizovatelná i bezpečnější cestou – jednoduše online u licencované společnosti. K občanskému průkazu budete muset přiložit jen druhý identifikační doklad, přičemž každý má u sebe buď řidičský průkaz, nebo cestovní pas, popřípadě rodný list či jiný obdobný dokument.

Lehce si můžete ověřit, že garantované výhody jsou mnohem lákavější než sliby u neprověřených poskytovatelů půjček bez doložení příjmů:

  • Dlouhodobé zázemí společnosti, která se specializuje na poskytování nebankovních úvěrů už od roku 2012. 
  • U půjčky neuvádíte účel – chcete jen „přežít“ do výplaty, koupit pračku nebo cokoli jiného? Pokud je vám úvěr schválen, je jen na vás, k čemu jej využijete.
  • Můžete počítat jak s rychlým schvalovacím procesem, tak v případě schválení i s bezodkladným zasíláním peněz. U některých bank máte peníze na účtu za 15 minut, nebo i méně!
  • Jste-li zodpovědným plátcem úvěru, není problém zajistit si refinancování.
  • Na poli poskytovatelů nebankovních úvěrů získáte velmi výhodný úrok.

 

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců