Půjčky na účet

Rychle dosáhnout takového cíle můžete bezpečně pomocí Smart půjčky, která nabízí peníze ihned na účet až do výše 300 000 Kč bez ručitele a bez prokazování účelu. Použít je můžete na cokoliv.

Jak získat okamžitou půjčku na účet? Smart půjčka je vaše odpověď!

Nonstop půjčky i o víkendu

Online půjčku posíláme ihned na účet po schválení. Rychlé půjčky schvalujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce, tedy i o víkendu. Přes online formulář posíláte žádost, kdykoliv vás napadne, a hlavně odkudkoliv – ze všech koutů světa, máte-li u sebe platné dva doklady totožnosti, mobil a přístup do online bankovnictví. Ne, vaše hesla po vás nikdy požadovat nebudeme, nemusíte se bát. K zaslání půjčky uvedete jen číslo vašeho účtu, bez toho se logicky neobejdeme.

Na váš osobní účet nejprve vložíme platbu 1 Kč s unikátním variabilním symbolem. Kód budete potřebovat pro vstup do Klientského portálu na našem webu. V této zabezpečené zákaznické zóně se pak nacházejí všechny vaše kontaktní údaje, soukromé dokumenty a podrobné informace o půjčce. Budou hned od začátku pěkně „pod pokličkou“, aby se k nim nikdo nepovolaný nedostal.

Ihned na účet 50 000 až 300 000 Kč

Půjčit si bez papírování, bez nutnosti zástavy, bez ručitele a s výhodným úrokem u nebankovní společnosti můžete až 300 tisíc korun. Dva doklady totožnosti jsou nezbytné ke zjištění, že nejste mladší 30 let a že nejde o nějakou třetí osobu. Všem kromě nezletilých a lidí do 30 odesíláme peníze na účet ihned po schválení půjčky. U vybraných devíti bank se požadovaná částka objeví na účtu do 15 min od podpisu smlouvy.

 

Dle platné legislativy jsou už i bankovní poskytovatelé povinni při schvalování posoudit, zda je klient dostatečně bonitní, a to se stěží obejde zcela bez nahlédnutí do registru. Úvěruschopnost se posuzuje z hlediska více parametrů, proto záznam v registru ještě automaticky neznamená zamítnutí žádosti. Když žádosti o půjčku ihned na účet nelze okamžitě vyhovět, kontaktujeme vás a hledáme alternativní řešení na míru.

Půjčky na účet

Půjčky na účet: rychle a bez zbytečného papírování

Operativně lze řešit i krátkodobý nedostatek

Do výplaty někdy peníze chybí a přitom je zboží zrovna v akci. Bezhotovostní Smart půjčka představuje skutečnou svobodu i diskrétnost, protože je bezúčelová. Nikdo se vás nezeptá, jak s penězi naložíte. Pořizujete si za ně jen to, co vy sami uvážíte za vhodné. Úvěr si pořídíte třeba jen na rok. Nebo splátky rovnou rozvolníte do čtyř let. To záleží na vás. Posunujte tlačítkem na online kalkulačce směrem doprava a okamžitě porovnejte výsledek – v rámečku na pravé straně se vyčíslí měsíční splátka i celková částka včetně úrokových sazeb.

Shrnutí informací o půjčce na účet – 9× smart

Smart půjčka je online nonstop dostupná, rychlá, komfortní, transparentní, bezhotovostní (posílá se na účet klienta), bezúčelová (peníze na cokoliv), na dobu určitou (12–48 měsíců), s pevnou úrokovou sazbou a bez zajištění (neuvádíte ručitele a nedáváte nic do zástavy).

Nebankovní půjčky na účet klientům přijdou rychlé a snadno dostupné

 • „Rychlé vyřízení a profesionální přístup. Po telefonu jsem řešil všechny detaily. Nemám čas číst, raději se ptám,“ referuje Roman P.
 • „Rozhodně doporučuju. Reagovali ihned. Je to bez zajištění,“ popisuje Aleš R.
 • Jiří V. dodává: „Ověřil jsem si společnost ECFS a pak už to byla rychlovka.“
 • „Bez předkládání papírů a bez ručení. Online řešení mi vyhovuje víc než schůzky na pobočkách,“ napsala Blažena J.

 

Půjčka ihned na účet

Chytré peníze na cokoliv vám dorazí na účet ihned po schválení žádosti o půjčku. Nebankovní poskytovatel půjček ECFS, a. s., garantuje u 9 hlavních bank v České republice, které od začátku roku 2020 umožňují okamžité platby, časový limit do 15 min. ECFS se na trhu hotovostních půjček pohybuje už od roku 2012 a nově také nabízí online půjčku ihned na účet od 50 tisíc do 300 tisíc korun. Navíc jako jedna z prvních 4 nebankovních společností získala už v roce 2017 licenci od České národní banky.

Půjčka ONLINE ihned na účet

S novým rokem 2020 přišla i nová online nebankovní půjčka, která klientům zajišťuje ještě větší pohodlí a rychlost než její hotovostní předchůdkyně. Hodí se i v období nečekaných vládních nařízení v boji proti celosvětové pandemii. Smart půjčka se vyřizuje zcela online, bez osobních schůzek, bez poplatků a bez doložení ručitelů. Jednoduše se odkudkoliv připojíte na internet, zažádáte online, naskenujete požadované dokumenty a v řádu minut máte peníze ihned na účtu

Smart půjčka má jasně stanovená pravidla:

 • Věk od 25 let – platí pro všechny občany ČR.
 • Funkční mobil a e-mail, protože půjčka se sjednává elektronicky.
 • Pravidelný příjem doložený pracovní smlouvou nebo výplatní pásky a potvrzení o výši příjmů.
 • 2 identifikační doklady: z toho občanský průkaz vždy + např. cestovní pas / řidičský průkaz / rodný list / …

 

Jak získat krátkodobé půjčky ihned na účet?

Krátkodobé půjčky s penězi ihned na účet se čítají na dny či měsíce. Smart půjčku lze splatit již do 12 měsíců ode dne zápůjčky, nebo také až do 4 let. Jednotlivé splátky si šikovně předem v čase rozvrhnete na jednotlivé měsíce a takto vás půjčka nárazově tolik nezatíží. Přesně víte, kolik v daném termínu splatíte. Nebankovní Smart půjčka má oproti jiným krátkodobým úvěrům ještě další výhody:

 1. je velmi rychlá – peníze na účet získáte do 15 min u 9 hlavních bank v ČR od schválení žádosti,
 2. má výhodný úrok (zvláště mezi nebankovními poskytovateli úvěrů),
 3. nabízí zázemí společnosti s dlouhodobou historií v ČR od roku 2012,
 4. je bez prokazování účelu a zástavy nemovitosti,
 5. při řádném splácení máte možnost krátkodobou půjčku refinancovat.

Smart půjčka na účet ještě dnes

Pokud chcete, aby dorazila Smart půjčka na účet ještě dnes, pak není na co čekat. Na online kalkulačce zvolte částku od 50 000 do 300 000 Kč a dobu splácení od 12 do 48 měsíců. Klikněte na Chci půjčit, vyplňte kratičký formulář a žádost odešlete. Po schválení žádosti nahrajte požadované doklady, po zaslání 1 Kč opište unikátní variabilní symbol, uzavřete smlouvu a zkontrolujte si své peníze na bankovním účtu. U 9 hlavních bank v ČR dorazí Smart půjčka na účet do 15 minut, tedy ještě dnes.

půjčky na účet ihned online: naši nebankovní si pořídíte z pohodlí domova

Jednoduché online rychlé vyřízení půjčky na účet ocení nejen dámy

Rychlost půjčky na účet – ihned bez poplatku

Vše probíhá jednoduše online a bez poplatku za zřízení půjčky na účet. V online kalkulačce ihned před sebou uvidíte nejen výši půjčky, úroky včetně RPSN, ale také výši měsíční splátky a celkovou splatnou částku za celkové období. Poplatky se v kalkulačce nezobrazují, protože žádné nejsou. Smyslem online půjčky na účet ihned bez poplatku je ušetřit váš čas. Nikam nemusíte chodit, vyřídíte vše elektronicky a bez zbytečného papírování.

Půjčka na účet po ukončené insolvenci

Jste zrovna v situaci, kdy potřebujete peníze tak rychle, jak je to jen možné? Věřte, že v tom nejste sami, řešení naštěstí existuje. Na rychlost se specializujeme, nepřestáváme však přitom být transparentní a bezpeční.

Shrneme si, jak získat půjčku hned na účet:
1. Po podpisu smlouvy vám peníze neprodleně odesíláme. U několika vybraných bank obdržíte půjčený obnos již za 15 minut přímo na váš účet!
2. V našem Klientském portálu si pak můžete vždy vyhledat informace o úvěru, máte zde uloženou i sjednanou smlouvu. 
3. Pokud se přihodí něco nenadálého a pro vás bude výjimečně problém uhradit splátku v řádném termínu, dejte nám o tom bez otálení vědět. Za všech okolností se snažíme řešit neočekávané situace rozumně a s empatií. 

Postačí, když vyplníte své představy o úvěru do chytré kalkulačky a jednání může začít. Bleskově se vám ozveme, a když úspěšně projdete naším schvalovacím procesem, půjčka hned na účet dorazí.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců