Půjčky online jsou rychlé a dostupné

Potřebujete peníze do výplaty, nedošly včas platby od zákazníků? Vznikla nenadálá situace, jejíž vyřešení závisí na financích? Neváhejte. Online půjčka nabízí chytré a rychlé řešení. Jednoduše požádejte o online Smart půjčku od společnosti EC Financial Services, a. s. Až 300 000 Kč. Do 15 minut máte peníze doma.

Žádná osobní schůzka, stačí být online

Hotovostní půjčky ExpressCash od EC Financial Services (ECFS) fungují v ČR už 8 let díky profesionální síti obchodních zástupců. Ti své žadatele o půjčku navštěvují přímo doma, prověřují jeho bonitu a v případě schválení vyplácejí hotovost na ruku. Zájem o „ihned půjčky“ ale v čase stále rostl, a proto se společnost ECFS s licencí od České národní banky rozhodla celý proces ještě více optimalizovat. Pod značkou Smart půjčka přichází ECFS s maximálním komfortem pro zákazníky.

Už žádné osobní schůzky. Vše se vyřizuje online. Online žádost, online smlouva, online zaslání peněz. Smart půjčka umí na účet odeslat až 300 000 Kč. U vybraných bank i do 15 minut. Bez poplatků za zřízení. Žádejte ihned a online, ať jste kdekoliv. Stačí platné doklady a připojení k internetu – třeba přes telefon.

Zkušenosti s online půjčkou aneb výsledky moderního úvěrování

Online půjčka od ECFS je určena podnikatelům, zaměstnancům či lidem, kteří momentálně nemají jinou finanční rezervu, ale jsou schopni splácet. „Kleklo mi auto. Ze dne na den. Už nemá cenu do něj znova investovat. Denně dojíždím do práce 40 min. Takže to musím řešit hned,“ popisuje stručně pan Milan z Neratovic, kousek od Prahy. „Online službu jsem využil na 36 měsíců a doporučil ji dvěma známým. Jsme všichni spokojení. Aspoň myslím. Především s rychlou reakcí,“ prohlásil pan Petr z Ostravy.

6 hlavních výhod online Smart půjčky

1. Je bezúčelová

Jste absolutně svobodní v jejím využití. Tato online půjčka je bez prokazování účelu, bez ručitele, bez zástavy. Jednoduše bez administrativních průtahů.

2. Je nonstop dostupná

K dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, ve dne v noci. Nejste limitovaní něčí pracovní dobou, dopravní dostupností či časem svým a časem vašeho věřitele. V krizi se každá minuta počítá.

3. Je skutečně rychlá

Znáte to, čas jsou peníze a někdy to platí dvojnásob. Smart půjčka se převádí na účty neprodleně po jejím schválení. Do 15 minut. U devíti nejčastěji využívaných bank v ČR má ECFS sjednanou tuto expresně rychlou dobu.

Půjčku online vyřídíte z pohodlí kanceláře
Půjčku online vyřídíte z pohodlí kanceláře

4. Je pohodlná a nezávislá na věřiteli

Žádné zdržování a zbytečné papírování. Žádné osobní schůzky s věřiteli či obchodními zástupci, což usnadňuje rozhodování. V případě jakýkoliv dotazů v tom ale nejste sami. Obraťte se na linku 844 600 300 (viz vlevo dole), mailem info@smartpujcka.cz (tamtéž) nebo nám zanechte zprávu (vpravo dole). Napište své telefonní číslo a upřesněte hodinu, kdy vám bude telefonát nejvíce vyhovovat.

5. Je transparentní

Máte všechny informace na očích a znáte je předem. Nahlédněte do vzorové smlouvy, zvolte si výši měsíčních splátek a dobu splácení. Jedním tahem na liště hýbete s počty měsíců (od 12 do 48), a tím i s nastavenými úroky či údaji RPSN.

6. Je přehledná a s přístupem do klientské zóny

S online Smart půjčkou získáte i online zákaznický účet. Zabezpečený přístup do Klientského portálu, za jehož správu nic neplatíte. Odkudkoliv nahlížíte na své údaje, smlouvy i splátky. Při řádném splácení máte možnost půjčku refinancovat.

Využijte komfortní půjčky online – bezpečně až 300 tisíc Kč na 12–48 měsíců.

 

Online půjčka ihned na váš účet

Chytré peníze na cokoliv posíláme ihned, jakmile schválíme online žádost. Garantujeme, že na váš účet u 9 hlavních bank v ČR dorazí peníze do 15 minut. Nebankovní online půjčky ihned 50 000 až 300 000 Kč nabízíme od roku 2020, na trhu hotovostních půjček se pohybujeme už od roku 2012. Za tu dobu se na nás obrátilo více než 50 tisíc klientů. 

Záleží pouze na vás, jakou výši půjčky si vyberete a jestli chcete splácet 12 nebo až 48 měsíců. K tomu přiložíte 2 osobní doklady a potvrzení o příjmech za poslední 3 měsíce. Je to tak jednoduché.

Nebankovní Smart půjčka online – až 300 tisíc korun s RPSN max. 21,64 %

Jsme jedna z prvních 4 společností v České republice, která už v roce 2017 získala licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru a prosazuje férový přístup k zákazníkům. Proto dbáme na zásady zodpovědného půjčování a prověřujeme vždy bonitu klientů. Veškeré fakta, která ověřujeme, jsou v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet. Vedle příjmu sledujeme i platební historii u naší společnosti či další závazky. Příjmy se dokládají vždy z výpisu bankovního účtu, který je veden na jméno žadatele o půjčku.

Pokud vznikne jakákoliv nepředvídatelná situace, je důležité začít hned komunikovat. Po dohodě lze půjčku i se zpožděním doplatit, a to i bez pokut a sankcí. Jen je třeba včas reagovat a kontaktovat nás.

Půjčka online do 10 min

Naše půjčka online je opravdu smart – nejen chytrá stejně jako vy, ale i rychlá. Její vyřízení trvá pár minut a peníze odešleme ihned po podpisu smlouvy na váš účet. U hlavních bank v České republice garantujeme časový limit 15 min, zpravidla ale získáte půjčku online již do 10 min. Co budete k online Smart půjčce potřebovat?

  • platný občanský průkaz a další osobní doklad (řidičský průkaz, pas, rodný list aj.)
  • e-mail a funkční mobilní telefon
  • výpisy z účtu vedené na vaše jméno za poslední 3 měsíce, pracovní smlouvu, nebo potvrzení o výši příjmu + výplatní pásky za poslední 3 měsíce

půjčka online bez registru bez příjmu a bez zástavy

Bezpečná online půjčka na účet: rychlé řešení v případě potřeby

Půjčka online bez doložení příjmu? Raději ověřená půjčka bez rizika!

Rádi bychom vám věřili a nepožadovali od vás žádné doložení příjmu, ale s dodržením zásad zodpovědného půjčování se pojí i nutnost prověřit vaši úvěruschopnost. U Smart půjčky tedy příjmy dokládáte, ale nepotřebujete ručitele. Na rozdíl od nespolehlivých poskytovatelů půjček online bez doložení příjmu prověřujeme váš aktuální finanční stav a případně doporučíme nejvhodnější produkt.

Smart půjčka přináší i další výhody

  • Opravdu rychle peníze na účtu – až 300 000 Kč.
  • Výhodný úrok od nebankovní společnosti + RPSN pod 22 %.
  • Stabilní zázemí již zavedené společnosti – ECFS, a. s., působí v ČR od roku 2012.
  • Férové jednání. Bez poplatků.
  • Zdarma zabezpečená klientská zóna – informace o termínech a produktech kdykoliv k dispozici online.
  • Půjčku lze při řádném splácení refinancovat.

Půjčka online bez volání – jen vyplnit formulář

Pro Smart půjčku není třeba nikam chodit ani volat. Vyplníte pouze online žádost o půjčku (na počítači nebo tabletu) a po jejím schválení nahrajete vaše doklady. Jedná se totiž o typ půjčky online – bez volání. Zcela bez funkčního mobilního telefonu se ale neobejdete. Pokud by ke schválení o půjčku chyběl nějaký dokument nebo nebyl dostatečně čitelný, jsme povinni vás kontaktovat.

Chodit dnes někam vyřizovat úvěry na běžné částky není obvyklé ani u bankovních institucí, ani u nebankovních společností. Vše se dá vyřídit bez rizika za pomoci počítače a mobilního telefonu z domu. Ovšem půjčka online bez registru riziko představuje! Pokud si vás věřitel alespoň trochu neprověří, musí se jistit jinak, což pro vás nemusí být transparentní nebo výhodné. Nemluvě o tom, že to není v souladu se zákonem.

Rádi byste jen menší obnos a nechcete zbytečně přeplácet?

Půjčka online bez navýšení není reálná, pokud to někdo slibuje, jsou za tím velmi často skryté jiné poplatky. V případě online sjednávaní nebankovních úvěrů ovšem u solidních poskytovatelů vyplníte nejdříve pár základních parametrů požadovaného úvěru a okamžitě vidíte, jakou částku bude potřeba splatit. Můžete se tak v klidu rozhodnout, zda vám to takto vyhovuje. A pokud vyhovuje, jednoduše kliknete na „Chci půjčit“ a proces schvalování je uveden do chodu. Pokud bychom parametrům vaší žádosti nemohli vzhledem k situaci vyhovět, předložíme vám alternativní nabídku.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců