Rychlá půjčka

Kdo by nezažil chvíli, kdy mu bleskne hlavou myšlenka na peníze, které by nutně potřeboval, tedy na rychlé vyřešení palčivé situace třeba pomocí půjčky. Není řeč o lidském rozmaru, ale o finanční tísni: zaplatit roční vyúčtování, auto, rekonstrukci atp. Nebo všechno najednou... a to je právě to!

Rychlá půjčka online vytrhne trn z paty

Rychlé půjčky lze sjednat ihned online přes internet do 24 hodin i do pár minut, jen si správně vybrat. Je nám to jasné – nechcete zbytečně přeplácet, ale získat peníze do výplaty a co nejrychleji. Bez poplatků navíc. Jenže vy nechcete rychlou půjčku do 5000 Kč, ale větší částku.

Smart půjčka pomůže i s vyššími výdaji

 • Nabízíme půjčku 50 000 až 300 000 Kč s rozložením splátek na 1 až 4 roky.
 • Kompletní vyřízení z domu s odesláním peněz do 15 minut.
 • Neptáme se na účel půjčky – pokryjte tím cokoliv, klidně 5 věcí dohromady.
 • Sjednání zdarma, přehledné podmínky, bez skrytých poplatků.
 • Jsme licencovanými poskytovateli nebankovních úvěrů.

 

1 Kč na váš účet v bance: pro jistotu, že to jste opravdu vy

Aby peníze z rychlé půjčky dorazily co nejrychleji a hlavně v pořádku, pošleme vám korunu ihned pro ověření vašeho bankovního účtu a vygenerování přístupového kódu do Klientského portálu. Pod tímto názvem se u nás pohybujete v zabezpečeném uživatelském rozhraní. Teprve tam vkládáte osobní údaje nezbytné k podpisu smlouvy (bližší informace o zpracování osobních údajů v Klientském portálu). V něm pak taky máte vše o půjčce neustále po ruce, ať jste kdekoliv.

 

Rychlé půjčky běžně korunu nedávají, ale chtějí ji jako ověřovací poplatek po vás. Koruna slouží k tomu, aby se poznalo, že se za vás nikdo nevydává a účet je veden skutečně na vaši osobu. Takto nebankovní společnosti od vás obdrží kromě jména a příjmení také číslo účtu a kód banky pro vyplacení celé půjčky.

Rychlá půjčka je důvod k radosti
Rychlá půjčka je důvod k radosti

Mikropůjčka a rychlá půjčka, jaký je v tom rozdíl?

Tzv. mikropůjčky se soustředí na půjčování velmi nízkých částek do 5000 Kč, které ale můžete čerpat opakovaně. Mezi rychlé online půjčky na účet patří ale už i půjčky s horním stropem obvykle do 250 tisíc Kč. Smart půjčku lze ovšem pořídit až do výše 300 000 Kč!

Má rychlá půjčka pevný úrok?

Zde nemůžeme hovořit obecně; bezpečně a konkrétně pouze za sebe. Ano, Smart půjčka je úvěr s pevnou úrokovou sazbou po celou dobu svého trvání. Zato rychlá Smart půjčka není bez doložení příjmů, zcela bez registru a jen na občanku – tyto tři podmínky platily dříve. U nás na výši příjmů nezáleží, ale uvádíte je za poslední 3 měsíce společně s výplatní páskou. Dle platné legislativy jsme od roku 2017 i jako nebankovní poskytovatel povinni nahlížet do registrů. A k občanskému průkazu přiložíte ještě druhý doklad totožnosti.

Pro přehlednost si podmínky Smart půjčky ještě jednou shrneme. Jedná se o nebankovní úvěr:

 • Bezúčelový – zákazník získané prostředky využívá dle svého uvážení.
 • Bezhotovostní – klient obdrží prostředky převodem na osobní účet vedený na své jméno prostřednictvím bezhotovostního převodu od poskytovatele půjčky – společnosti EC Financial Services, a. s., která je jedním z prvních držitelů licence od ČNB ode dne 1. 12. 2017.
 • Bez zajištění – klient neručí svým majetkem ani do smluv nezadává žádného ručitele.
 • S pevnou úrokovou sazbou – nemění se po celou dobu trvání úvěru. Tak, jak byl zákazníkovi úvěr schválen, platí po celou dobu splatnosti.
 • Na dobu určitou – klient si sjednává úvěr na dobu určitou v rozmezí od 12 do 48 měsíců a úvěr splácí v pravidelných měsíčních splátkách do stanoveného data. V těchto splátkách je mj. zahrnuta jistina a smluvní úrok.

Co když nesplatím rychlou Smart půjčku včas?

Pokud byste se při splácení opozdili, komunikujte s námi: 844 600 300 nebo na info@smartpujcka.cz. Nejlépe hned, jakmile takové zpoždění nastane. Neroztáčíte tak dluhový kolotoč. Pro nenadálé situace máme pochopení a při rozumném prodlení neúčtujeme sankce nebo pokuty.

Stačí mi jen krátkodobá rychlá půjčka

Smart půjčku můžete pojmout i jako krátkodobou rychlou půjčku na 12 měsíců, kdy si jednotlivé splátky šikovně v čase rozplánujete. Nebankovní Smart půjčka má totiž hodně předností oproti jiným úvěrům bez doložení příjmů:

 • velmi rychlá půjčka s penězi na účet do 15 min u 9 hlavních bank v ČR od schválení žádosti,
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli úvěrů,
 • zázemí společnosti s dlouhou historií, která poskytuje půjčky v ČR už od roku 2012,
 • bez účelu a zástavy nemovitosti,
 • při řádném splácení s možností tuto krátkodobou rychlou půjčku refinancovat.

 

Rychlá SMS půjčka před výplatou až 300 000 Kč s RPSN max. 21,64 %

Rychlá online Smart půjčka je chytrým řešením finančního nedostatku před výplatou a svou rychlostí předčí i klasické bezhotovostní SMS půjčky. Jednoduše zažádáte online, nahrajete požadované doklady a v pracovní dny bude žádost vyřízena během několika minut. Žádné čekací lhůty, žádné osobní schůzky. Potřebujete jen funkční mobil a e-mailovou schránku.

Pravidla Smart půjčky jsou jednoznačná:

 1. věk nad 25 let včetně,
 2. platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list aj.),
 3. výpisy z účtu za poslední 3 měsíce, pracovní smlouva nebo potvrzení o výši příjmů s výplatními páskami.

 

Rychlá půjčka ihned na účet

Peníze u rychlé Smart půjčky dostanete po schválení žádosti a podpisu smlouvy ihned na účet. U hlavních bank v České republice garantujeme 15minutový limit, který ve skutečnosti může být i kratší. Pro vygenerování unikátního kódu pro vstup do zabezpečené klientské zóny ihned zašleme částku 1 Kč na váš účet. Ujistíme se, že účet je veden na vaše jméno a že rychlá půjčka ve sjednané výši ihned a bezpečně dorazí na váš účet.

Smart půjčka jako rychlá půjčka 24

Nebankovní Smart půjčka je dostupná 24 h denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Sjednání Smart půjčky trvá jen několik minut, protože vše probíhá online odkudkoliv a kdykoliv. Nemusíte čekat 24 hodin, nastavte si v online kalkulačce požadovanou částku od 50 000 do 300 000 Kč, dobu splácení od 12 do 48 měsíců a odešlete žádost. Nahrajte dokumenty, opište kód ze svého účtu a peníze jsou vaše.

Je to rychlá půjčka na OP a druhý doklad totožnosti

Smart půjčku si opravdu můžete sjednat odkudkoliv a kdykoliv, protože se váže jen ke dvěma dokladům totožnosti: OP + ŘP, cestovní pas, rodný list aj., které většinou máte u sebe v peněžence nebo v kabelce. Stačí se připojit přes mobil, mít funkční e-mail a přístup do internetového bankovnictví. Nelekejte se, žádné bezpečnostní heslo ani číslo k vašemu bankovnímu účtu  nikdy po vás chtít nebudeme. Nikde je u nás zadávat nebudete, vždy a pouze ve své bance. Pomocí autorizační koruny jen ověřujeme, že je účet veden na vaše jméno.

Rychlá půjčka na splátky na dobu určitou

Při pohybu jezdcem v naší online kalkulačce si volíte dobu splatnosti vaší půjčky, a to 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Dle načasování od 1 roku do 4 a dle výše půjčky se mění také výše splátek. Takto si sami volíte, jak „rychlou“ půjčku na splátky na dobu určitou budete mít. Projděte si v klidu předem vaše měsíční náklady, zvažte své možnosti a rozhodněte se, co vás nejméně zatíží do budoucna.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců