Rychlá půjčka

Kdo by nezažil chvíli, kdy mu bleskne hlavou myšlenka na peníze, které by nutně potřeboval, tedy na rychlé vyřešení palčivé situace třeba pomocí půjčky. Není řeč o lidském rozmaru, ale o finanční tísni: zaplatit roční vyúčtování, auto, rekonstrukci atp. Nebo všechno najednou... a to je právě to!

Rychlá půjčka online vytrhne trn z paty

Rychlé půjčky lze sjednat ihned online přes internet do 24 hodin i do pár minut, jen si správně vybrat. Je nám to jasné – nechcete zbytečně přeplácet, ale získat peníze do výplaty a co nejrychleji. Bez poplatků navíc. Jenže vy nechcete rychlou půjčku do 5000 Kč, ale větší částku.

Smart půjčka pomůže i s vyššími výdaji

 • Nabízíme půjčku 50 000 až 300 000 Kč s rozložením splátek na 1 až 4 roky.
 • Kompletní vyřízení z domu s odesláním peněz do 15 minut.
 • Neptáme se na účel půjčky – pokryjte tím cokoliv, klidně 5 věcí dohromady.
 • Sjednání zdarma, přehledné podmínky, bez skrytých poplatků.
 • Jsme licencovanými poskytovateli nebankovních úvěrů.

 

1 Kč na váš účet v bance: pro jistotu, že to jste opravdu vy

Aby peníze z rychlé půjčky dorazily co nejrychleji a hlavně v pořádku, pošleme vám korunu ihned pro ověření vašeho bankovního účtu a vygenerování přístupového kódu do Klientského portálu. Pod tímto názvem se u nás pohybujete v zabezpečeném uživatelském rozhraní. Teprve tam vkládáte osobní údaje nezbytné k podpisu smlouvy (bližší informace o zpracování osobních údajů v Klientském portálu). V něm pak taky máte vše o půjčce neustále po ruce, ať jste kdekoliv.

 

Rychlé půjčky běžně korunu nedávají, ale chtějí ji jako ověřovací poplatek po vás. Koruna slouží k tomu, aby se poznalo, že se za vás nikdo nevydává a účet je veden skutečně na vaši osobu. Takto nebankovní společnosti od vás obdrží kromě jména a příjmení také číslo účtu a kód banky pro vyplacení celé půjčky.

Rychlá půjčka je důvod k radosti
Rychlá půjčka je důvod k radosti

Mikropůjčka a rychlá půjčka, jaký je v tom rozdíl?

Tzv. mikropůjčky se soustředí na půjčování velmi nízkých částek do 5000 Kč, které ale můžete čerpat opakovaně. Mezi rychlé online půjčky na účet patří ale už i půjčky s horním stropem obvykle do 250 tisíc Kč. Smart půjčku lze ovšem pořídit až do výše 300 000 Kč!

Má rychlá půjčka pevný úrok?

Zde nemůžeme hovořit obecně; bezpečně a konkrétně pouze za sebe. Ano, Smart půjčka je úvěr s pevnou úrokovou sazbou po celou dobu svého trvání. Zato rychlá Smart půjčka není bez doložení příjmů, zcela bez registru a jen na občanku – tyto tři podmínky platily dříve. U nás na výši příjmů nezáleží, ale uvádíte je za poslední 3 měsíce společně s výplatní páskou. Dle platné legislativy jsme od roku 2017 i jako nebankovní poskytovatel povinni nahlížet do registrů. A k občanskému průkazu přiložíte ještě druhý doklad totožnosti.

Pro přehlednost si podmínky Smart půjčky ještě jednou shrneme. Jedná se o nebankovní úvěr:

 • Bezúčelový – zákazník získané prostředky využívá dle svého uvážení.
 • Bezhotovostní – klient obdrží prostředky převodem na osobní účet vedený na své jméno prostřednictvím bezhotovostního převodu od poskytovatele půjčky – společnosti EC Financial Services, a. s., která je jedním z prvních držitelů licence od ČNB ode dne 1. 12. 2017.
 • Bez zajištění – klient neručí svým majetkem ani do smluv nezadává žádného ručitele.
 • S pevnou úrokovou sazbou – nemění se po celou dobu trvání úvěru. Tak, jak byl zákazníkovi úvěr schválen, platí po celou dobu splatnosti.
 • Na dobu určitou – klient si sjednává úvěr na dobu určitou v rozmezí od 12 do 48 měsíců a úvěr splácí v pravidelných měsíčních splátkách do stanoveného data. V těchto splátkách je mj. zahrnuta jistina a smluvní úrok.

Co když nesplatím rychlou Smart půjčku včas?

Pokud byste se při splácení opozdili, komunikujte s námi: 844 600 300 nebo na info@smartpujcka.cz. Nejlépe hned, jakmile takové zpoždění nastane. Neroztáčíte tak dluhový kolotoč. Pro nenadálé situace máme pochopení a při rozumném prodlení neúčtujeme sankce nebo pokuty.

Stačí mi jen krátkodobá rychlá půjčka

Smart půjčku můžete pojmout i jako krátkodobou rychlou půjčku na 12 měsíců, kdy si jednotlivé splátky šikovně v čase rozplánujete. Nebankovní Smart půjčka má totiž hodně předností oproti jiným úvěrům bez doložení příjmů:

 • velmi rychlá půjčka s penězi na účet do 15 min u 9 hlavních bank v ČR od schválení žádosti,
 • výhodný úrok mezi nebankovními poskytovateli úvěrů,
 • zázemí společnosti s dlouhou historií, která poskytuje půjčky v ČR už od roku 2012,
 • bez účelu a zástavy nemovitosti,
 • při řádném splácení s možností tuto krátkodobou rychlou půjčku refinancovat.

 

Rychlá SMS půjčka před výplatou až 300 000 Kč s RPSN max. 21,64 %

Rychlá online Smart půjčka je chytrým řešením finančního nedostatku před výplatou a svou rychlostí předčí i klasické bezhotovostní SMS půjčky. Jednoduše zažádáte online, nahrajete požadované doklady a v pracovní dny bude žádost vyřízena během několika minut. Žádné čekací lhůty, žádné osobní schůzky. Potřebujete jen funkční mobil a e-mailovou schránku.

Pravidla Smart půjčky jsou jednoznačná:

 1. věk nad 25 let včetně,
 2. platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list aj.),
 3. výpisy z účtu za poslední 3 měsíce, pracovní smlouva nebo potvrzení o výši příjmů s výplatními páskami.

 

Rychlá půjčka ihned na účet

Peníze u rychlé Smart půjčky dostanete po schválení žádosti a podpisu smlouvy ihned na účet. U hlavních bank v České republice garantujeme 15minutový limit, který ve skutečnosti může být i kratší. Pro vygenerování unikátního kódu pro vstup do zabezpečené klientské zóny ihned zašleme částku 1 Kč na váš účet. Ujistíme se, že účet je veden na vaše jméno a že rychlá půjčka ve sjednané výši ihned a bezpečně dorazí na váš účet.

Smart půjčka jako rychlá půjčka 24

Nebankovní Smart půjčka je dostupná 24 h denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Sjednání Smart půjčky trvá jen několik minut, protože vše probíhá online odkudkoliv a kdykoliv. Nemusíte čekat 24 hodin, nastavte si v online kalkulačce požadovanou částku od 50 000 do 300 000 Kč, dobu splácení od 12 do 48 měsíců a odešlete žádost. Nahrajte dokumenty, opište kód ze svého účtu a peníze jsou vaše.

rychlá půjčka na op online

Je to rychlá půjčka na OP a druhý doklad totožnosti

Smart půjčku si opravdu můžete sjednat odkudkoliv a kdykoliv, protože se váže jen ke dvěma dokladům totožnosti: OP + ŘP, cestovní pas, rodný list aj., které většinou máte u sebe v peněžence nebo v kabelce. Stačí se připojit přes mobil, mít funkční e-mail a přístup do internetového bankovnictví. Nelekejte se, žádné bezpečnostní heslo ani číslo k vašemu bankovnímu účtu  nikdy po vás chtít nebudeme. Nikde je u nás zadávat nebudete, vždy a pouze ve své bance. Pomocí autorizační koruny jen ověřujeme, že je účet veden na vaše jméno.

Rychlá půjčka na splátky na dobu určitou

Při pohybu jezdcem v naší online kalkulačce si volíte dobu splatnosti vaší půjčky, a to 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Dle načasování od 1 roku do 4 a dle výše půjčky se mění také výše splátek. Takto si sami volíte, jak „rychlou“ půjčku na splátky na dobu určitou budete mít. Projděte si v klidu předem vaše měsíční náklady, zvažte své možnosti a rozhodněte se, co vás nejméně zatíží do budoucna.

Rychlá půjčka od nás versus „rychlá“ půjčka na složenku

Díky dnešním technologiím, můžeme žít opravdu jednoduchý a pohodlný život. Máme internetové bankovnictví, okamžité platby v bankách či online platby. Potřebujete peníze hned, proč na ně čekat dva a více dnů, když je můžete mít na účtě během pár minut? Rychlá půjčka na složenku tedy není tím řešením, které bychom vám rádi nabídli. Je to chytrá online půjčka, kde si můžete půjčit 50 000 až 300 000 bez ručitele, bez zástavy a bez udání účelu. Nabízíme jasná pravidla, transparentnost a férovost.

Půjčíme vám, ať jste odkudkoli

Jste z Brna, z Ostravy, z Aše či odjinud? Nezoufejte i vám můžeme poskytnout naši chytrou půjčku na cokoli. Nemáme pobočky, nepotřebujeme je. Vše u nás vyřídíte bezkontaktně a pohodlně přes váš počítač či mobil s internetovým připojením. Jsme licencovaná společnost od ČNB od roku 2017. Děláme vše proto, aby náš produkt byl stále mezi nejvýhodnějšími na trhu. Rychlou půjčku na ruku v Brně ani v Ostravě či v Aši od nás tedy nedostanete, avšak peníze vám půjčíme za pár minut po schválení vaší žádosti bezhotovostně přímo na váš účet.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců