SMS půjčka ihned na účet? U nás žádáte online!

SMS půjčky přes mobil byly v podstatě pilotními projekty bankovních i nebankovních institucí s cílem usnadnit lidem cestu k půjčení peněz. Měly především celý proces úvěrování maximálně urychlit. Navíc minimalizovat či zcela odstranit administrativu, papírování a osobní schůzky na pobočkách.

Éra SMS půjček přes mobil

Získat peníze rychle a ihned, aniž by bylo nutné někam dojít nebo se setkat s obchodním zástupcem, znělo ještě před 15 lety skoro jako sci-fi. Zažádat tehdy o půjčku znamenalo spíše čekat jeden měsíc a více než něco rychle řešit. Co ale nečekaná krize před výplatou? Ano, tu konečně zažehnaly rychlé, ale většinou krátkodobé SMS půjčky přes mobil – první opravdu rychlé půjčky.

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu

Pro půjčku na období před výplatou se vžilo pojmenování „SMS půjčka za jednu korunu“. Znamenalo to ověřit si příjemce tím, že klient sám zaslal 1 Kč ze svého účtu na účet poskytovatele. Pak teprve proběhla transakce z druhé strany s vyšší částkou. Protože se ale tyto SMS půjčky definovaly zejména jako krátkodobé (např. na 30 dní) a rozsahem omezené (v řádu tisíců, nikoliv statisíců), nebylo vždy nutné dokládat pravidelné příjmy, natož řešit bonitu klienta. S rokem 2017 se ovšem zákonné podmínky radikálně zpřísnily i pro nebankovní instituce a tzv. SMS půjčky.

 

Rychlé sms půjčky se daly i jednoduše prodlužovat, zpravidla ale za poplatek. Před uzavřením jakékoliv půjčky nejprve bedlivě zvažte svou schopnost splácet. Vždy, když se stane něco nenadálého, ihned informujte svého poskytovatele. Většinou se s ním domluvíte na náhradním řešení či novém termínu splátky. Pokud se ale včas neozvete, skončí to vždy a jenom ve váš neprospěch.

Online půjčky jsou bez 1 Kč poplatku

Dnes žijeme v online světě, který překonává i klasické SMS – rychlou půjčku si bez poplatků naklikáte za pár sekund na jakémkoliv zařízení, které lze připojit na internet. Přitom se nevážete ani k trvalému bydlišti – chodíte si třeba na opačném pólu zeměkoule. K online půjčce si pak už nachystáte jen dva identifikační doklady (občanku a řidičák většinou nosíte u sebe i na cestách) a doklady o vašem příjmu. Posunem tlačítka v online kalkulačce si zvolíte výši půjčky, dobu splácení, výši úroků i RPSN. Žádost odešlete a po schválení máte peníze do 15 min.

SMS půjčka ihned a kdekoliv
SMS půjčku ihned a kdekoliv předčily půjčky online

U Smart půjčky dostanete 1 korunu na účet také vy

Vtip je ale v tom, že „první půjčku v hodnotě 1 Kč“ obdržíte na účet vedený pod svým jménem také vy, tedy opačně než u SMS půjčky. Koruna slouží pro získání unikátního variabilního symbolu, který opíšete do Klientského portálu, a tím uzavřete ověřovací proces bez nutnosti tisknout papíry. Jedná se tedy jen o autorizační korunu pro vstup do zabezpečené zákaznické zóny, kde smlouvy podepisujete a kde si kontrolujete své splátky.

Rychlejší než SMS půjčka první zdarma

Smart půjčka je bezpečná online rychlá půjčka od nebankovního poskytovatele úvěru ECFS, a. s., který v ČR působí už 8 let a který mezi prvními získal licenci od ČNB. Nabízí rychlou pomoc ve finančních nesnázích. Sjednání Smart půjčky je zdarma. Navíc má výhodnou úrokovou sazbu mezi nebankovními půjčkami a další bonusy:

 • opravdu rychlá půjčka až 300 000 Kč dostupná z pohodlí domova,
 • žádných pár tisíc, ale finance, které skutečně pokryjí vaše potřeby i na několik let,
 • pevná úroková sazba s RPSN max. 21,64 %,
 • zdarma vedený klientský portál, v němž máte přehled o termínech i produktech,
 • férové jednání – vždy se s vámi budeme snažit domluvit.

 

Rychlá SMS půjčka před výplatou vs. Smart půjčka

Když si to jednoduše shrneme, má Smart půjčka oproti klasické SMS půjčce výhod víc než dost. Stačí si porovnat úvěrové kalkulačky. Zatímco rychlá SMS půjčka může mít RPSN i vyšší než 500 %, se Smart půjčkou se s RPSN dostanete vždy pod 22 % včetně nižšího úroku, který jsme již zmínili. U reprezentativního příkladu poblíž kalkulačky si pak všimněte, jak může u konkrétní SMS půjčky celková splatná částka rychle naskočit.

Pokud tedy máte nečekané výdaje ještě před výplatou, využijte výhod bezhotovostní online půjčky, která je dostupná pro každého, kdo se ocitne zcela bez příjmů. Smart půjčka je bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti, bez ručitelů. Vedení klientského účtu je zdarma, stejně jako uzavření smlouvy o půjčce.

Smart půjčka je víc než nová SMS půjčka

Stejně jako u SMS půjčky nemusíte domlouvat schůzky, někam chodit, čekat ve frontě nebo dokládat spoustu dokumentů. Smart půjčku vyřídíte online z pohodlí domova. Bez prokazování jejího účelu nebo zástavy majetku. A abyste příliš nezatížili svůj soukromý nebo rodinný rozpočet, rozložte si splátky v čase sami podle vlastních možností – na 12 až 48 měsíců.

Smart půjčka – až 300 000 Kč s RPSN pod 22 %

Smart půjčka je nová nebankovní online půjčka s jasnými pravidly:

 • věk 25+ pro všechny občany ČR,
 • 2 doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičák, pas nebo třeba rodný list),
 • funkční mobil + e-mail, protože vše probíhá elektronicky,
 • dostatečná bonita pro posouzení vaší schopnosti splácet,
 • pravidelný příjem doložený výpisem z účtu za poslední 3 měsíce,
 • pracovní smlouva nebo potvrzení o výši příjmů + výplatní pásky.

SMS půjčka bez registru? Raději bezpečná Smart půjčka

Potřebujete opravdu SMS půjčku bez registru nebo bez doložení příjmu? Využijte raději bezpečnou online Smart půjčku bez dalšího rizika. Jakákoliv (i SMS) půjčka bez nahlížení do registru není v dnešní době nejlepším východiskem, protože neřeší vaši schopnost splácet neboli bonitu klienta. Rovněž není v souladu s platným zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Ten od 1. 12. 2016 mj. ukládá všem poskytovatelům nebankovních úvěrů povinnost posuzovat úvěruschopnost klienta v rámci jeho vlastní ochrany.

Novela zákona o spotřebitelském úvěru z roku 2016, která nahradila o šest let starší zákon č. 145/2010, zajišťuje lepší podmínky pro dlužníky a zabraňuje v činnosti pochybným poskytovatelům půjček. Podomním lichvářům dříve stačilo jen živnostenské oprávnění, kdežto nyní je nutné dodržovat ještě další podmínky v oblasti úvěrování.

sms půjčky: bez registru se dnes zcela neobejdete

Nebankovní SMS půjčky: dnes jednoduše online

Tyto nebankovní půjčky za využití SMS byly svého času první vlaštovkou v rychle vyřízených úvěrech. V roce 2020 už ovšem neoslní, nyní jsou hitem půjčky sjednané online z pohodlí domova za pomocí doslova pár kliků – úvěry se dnes sjednávají chytře. Nebankovní poskytovatel bezpečné online Smart půjčky, ECFS, a. s., získal jako jedna z prvních čtyř společností licenci od České národní banky již v roce 2017. Od začátku svého působení v ČR usiluje o férový přístup ke všem klientům, kam spadá rovněž i posuzování jejich bonity před schválením žádosti o půjčku.

Když budete uzavírat smlouvu ke Smart půjčce, přichystejte si jen dva identifikační doklady a rozhodně nikam nevyrážejte. Po základním přezkoumání, budete-li shledáni vhodnými adepty k poskytnutí úvěru, vyřídíte vše potřebné z domu. Ani po dobu splácení úvěru na vás nechystáme žádná nemilá překvapení. Co si domluvíme při sjednání, to platí celou dobu.

Zažádejte o půjčku právě teď

Nastavte výši půjčky

50 000 Kč
300 000 Kč

Jak dlouho chcete splácet?

12 měsíců
48 měsíců